افزایش 11 درصدی بستری بیماران کمتر از 10 سال در استان تهران خبرنگاران

به گزارش مجله حیات، استاندار تهران با ابراز نگرانی از افزایش 11.1 درصدی افراد بستری زیر 10 سال در استان تهران بر ضرورت دقت، مراقبت و رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

افزایش 11 درصدی بستری بیماران کمتر از 10 سال در استان تهران خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی، استاندارد تهران در ستاد استانی مبارزه با کرونا در مورد شرایط استان تهران، گفت: در هفته دوم اسفند نسبت به هفته اول بستری ها در تخت های ویژه 4.7 درصد و بستری های تخت های عادی 17 درصد افزایش داشته است؛ البته میزان فوتی ها 3.7 درصد کاهش داشته است.

وی با ابراز نگرانی از رشد 11.1 درصدی افراد بستری زیر 10 سال در استان تهران، شرح داد: این امر نیازمند دقت، مراقبت و رعایت و پروتکل های بهداشتی است؛ چرا که قبلاً میزان بستری افراد زیر 10 سال 2 تا 3 درصد بوده و در بهمن ماه به 7 و 8 درصد رسیده و اکنون 11 درصد شده است که این امر نگرانی ها را افزایش می دهد.

استاندار تهران بیان کرد: روز های پایانی سال و شلوغی بازار نگرانی دیگر است؛ چرا که فاصله گذاری اجتماعی در استان تهران اکنون 71 درصد است و در این زمینه همه دستگاه ها مکلف شدند که وظایف خودشان را انجام دهند؛ از جمله اصناف مکلف به رعایت پروتکل ها هستند و صدا و سیما نیز با اطلاع رسانی، رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک را به مردم گوشزد کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 695

به "افزایش 11 درصدی بستری بیماران کمتر از 10 سال در استان تهران خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 11 درصدی بستری بیماران کمتر از 10 سال در استان تهران خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید