ایران ایر در شرایط کرونا به کدام کشورها پرواز دارد؟

به گزارش مجله حیات، پروازهای خارجی بسیاری با توجه به شیوع ویروس کرونا لغو شده است و ایران ایر در هفته تنها دو پرواز به مقاصد لندن و پاریس انجام می دهد.

ایران ایر در شرایط کرونا به کدام کشورها پرواز دارد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، در پی شیوع ویروس کرونا در دنیا، بسیاری از کشورها پروازهای خود را از کشورهای مختلف به حالت تعلیق درآورند و شرکت های هواپیمایی مختلف با حداقل ظرفیت خود در حال فعالیت هستند.

معصومه اصغرزاده مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: تنها دو پرواز لندن و پاریس در هفته از سوی این ایرلاین انجام می گردد که البته همه تمهیدات و الزامات بهداشتی از اظهارنامه سلامت تا چک مسافران و قرنطینه آن ها در هنگام وارد شدن به این پروازها اندیشیده شده است.

وی اظهار کرد: پروازهای خارجی بسیاری با توجه به شیوع ویروس کرونا لغو شده است و ایران ایر در هفته تنها دو پرواز به مقاصد لندن و پاریس انجام می دهد.

وی افزود: پرواز لندن یکشنبه ها و پرواز پاریس آدینه ها انجام می گردد. همه تمهیدات لازم نیز به صورت جدی اندشیده شده و اجرا می گردد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: ارائه اظهارنامه برای این پروازها از سوی مسافران لازم است. در ضمنً مسافران در هنگام پرواز چک شده و تا دو هفته قرنطینه می شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 118

به "ایران ایر در شرایط کرونا به کدام کشورها پرواز دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران ایر در شرایط کرونا به کدام کشورها پرواز دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید