ترامپ: انتخابات ما مثل یک کشور دنیا سومی بود!

به گزارش مجله حیات، ترامپ پس از اعطای مدال آزادی به یک ورزشکار در کاخ سفید بار دیگر انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا را متقلبانه و همچون یک کشور دنیا سوم دانست.

ترامپ: انتخابات ما مثل یک کشور دنیا سومی بود!

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری سی ان ان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مدال آزادی را به دان گیبل، کشتی گیر و مربی ورزشی اهدا کرد. گیبل نخستین کشتی گیری است که در تاریخ آمریکا این مدال افتخار را دریافت نموده است.

ترامپ هنگام اعطای این مدال گفت: هیچ کس به اندازه گیبل برای گسترش کشتی در آمریکا زحمت نکشیده است. او ورزشکار بزرگی است که یکی از دشوارترین و قدیمی ترین ورزش ها در دنیا را فتح کرد. او کشتی گیر بزرگی است کسی مثل او هرگز نداشتیم. او برای کشور ما افتخار به همراه آورد. او یک GOAT (بُز) واقعی است میدانید یعنی چه؟ بزرگترین برای همه زمان ها (Greatest Of All Time)!

او سپس درباره انتخابات ریاست جمهوری گفت: این یک انتخابات متقلبانه بود. اگر شما نگاهی به ایالت های مختلف داشته باشید، انتخابات کاملا متقلبانه بود.

ترامپ آمریکا را به کشور دنیا سومی تشبیه کرد که درگیر یک انتخابات متقلبانه بوده است. او گفت: این انتخابات مایه شرمساری کشور ما بود. شبیه یک کشور دنیا سوم. آرا در همه جا پیدا می شوند. از دستگاه های شمارش آرایی استفاده می گردد که هیچ کس نمی داند متعلق به کیست. هیچ کس چیزی در باره آن نمی داند. آن طور که می گویند، این دستگاه ها دچار مشکل فنی بوده اند.

وی اضافه کرد: به انتخابات نگاهی بیندازید، به ایالت ها، همه تقلب آمیز. این مایه شرم کشور است. آن ها با این وضع هزاران رای را شمارش نموده اند. همه این اقدامات ضد من بوده است. این وضع همانند اوضاع در یک کشور دنیا سوم است. به نظرم این موضوع در شکایت های ما مطرح شده است. ما می دانیم که چه اقدامی در این رابطه انجام دهیم. شما در روز های آینده شاهد تحولات زیادی در این رابطه خواهید بود.

منبع: فرارو
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 531

به "ترامپ: انتخابات ما مثل یک کشور دنیا سومی بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: انتخابات ما مثل یک کشور دنیا سومی بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید