ترامپ&zwnjها هنوز شکست را باور ندارند!

به گزارش مجله حیات، یکی از پسران رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا با اشاره به کمپین های انتخاباتی محدود جو بایدن و عدم حضورش در انظار عمومی برای مدت چندین هفته، این حقیقت را که وی آرای بیشتری نسبت به باراک اوباما در سال 2012 میلادی به دست آورده، زیر سوال برد!

ترامپ&zwnjها هنوز شکست را باور ندارند!

به نقل از خبرگزاری رویترز، اریک ترامپ، یکی از پسران دونالد ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا در توییتی نوشت: آیا کسی باور می نماید که جو بایدن 15 میلیون رای بیشتر از آنچه باراک اوباما در سال 2012 میلادی کسب نموده بود، به دست آورده است؟ این اتفاق برای نامزدی اتفاق افتاده که روزها و هفته ها در انظار عمومی حاضر نمی شد و به ندرت کمپین انتخاباتی برگزار می کرد.

در پاسخ به این توییت اریک ترامپ بعضی از کاربران توییتر گفتند، این میزان رای قابل توجه در حقیقت تلاشی برای بیرون کردن دونالد ترامپ از کاخ سفید بوده تا یک حمایت برجسته از جو بایدن.

به گفته این کاربران توییتر کل کشور دست به دست هم دادند تا ترامپ را از کاخ سفید بیرون نمایند. عدم صداقت، فساد، قلدری ها و رجزخوانی های ترامپ باعث بیزار شدن مردمان خوب این کشور شد و مقاومت آنها کار ترامپ را تمام کرد.

براساس تازه ترین آمار منتشر شده از شمارش آرا، بایدن که از سوی شبکه های خبری مطرح آمریکا به عنوان رئیس جمهور منتخب این کشور اعلام شده بیش از 80 میلیون رای به دست آورده است؛ رقمی که تیم دونالد ترامپ آن را به چالش کشیده است.

باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا در سال 2008 میلادی با کسب حمایت نزدیک به 70 میلیون رای دهنده رکورد جدیدی را ثبت کرد. چهار سال بعد وی با کسب 66 میلیون رای مجددا به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد.

این توییت اریک ترامپ یک روز پس از آن منتشر شد که پدرش تاکید نمود، هیچ راهی وجود ندارد که بایدن توانسته باشد چنین حمایت بی سابقه ای را از آن خود کند.

کمپین دونالد ترامپ و خانواده اش همچنان تاکید دارند که در انتخابات ریاست جمهوری سه نوامبر تقلب انجام شده و برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات شکایت هایی را در سراسر کشور تنظیم نموده اند.

دونالد ترامپ در توییتی گفته بود، معلوم نیست یک میلیون و 126 هزار و 940 رای که در ایالت پنسیلوانیا به نفع بایدن داده شده، از کجا آمده است.

این توییت کمی پس از آن منتشر شد که دادگاه استیناف حوزه سوم آمریکا در شهر فیلادلفیا واقع در ایالت پنسیلوانیا درخواست کمپین ترامپ برای مسدود کردن فرایند تایید جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا به عنوان پیروز این ایالت را رد کرد و تاکید داشت که کمپین ترامپ در ارائه مدارک کافی برای اثبات ادعاهایشان ناکام بوده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 537

به "ترامپ&zwnjها هنوز شکست را باور ندارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ&zwnjها هنوز شکست را باور ندارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید