تکذیب مذاکره با فرهاد مجیدی

به گزارش مجله حیات، علیرضا رحیمی معاون اجرایی تیم فوتبال تراکتور در روز های اخیر به عنوان فردی فعال در رسانه ها مطرح شده است. او که حالا نفر اول اجرایی باشگاه در امور ورزشی محسوب می گردد، در مورد شرایط کادرفنی تراکتور مطرح کرد: برای کادرفنی اولویت اول و اصلی ما این است که آقای مسعود شجاعی مسئولیت سرمربیگری را قبول کند و ما بتوانیم با قراردادی طولانی و سه چهار ساله، با او ببندیم تا بتواند تیمش را درست کند. یعنی 3-4 بازیکن بخرد و برای سال های مختلف برنامه داشته باشد و برویم برای قهرمانی آسیا.

تکذیب مذاکره با فرهاد مجیدی

وی اضافه نمود: شجاعی کسی است که در لالیگا بوده و استقلالی - پرسپولیسی نیست. کاریزمای زیادی دارد و در تمرینات هم من دیدم تجربه و استعداد زیادی دارد و دوره های مربیگری را هم طی می نماید. البته ما در کنار این موضوع در کوشش هستیم کادرفنی را تقویت کنیم. من از آقای چمنیان تشکر می کنم، اما قصد داریم یک یاری جدید برای آقای شجاعی بیاوریم. اما این خواسته ماست و شجاعی هم خواسته خودش را دارد؛ این که فعلا می خواهد بازی کند و همچنین شرایط خاصی در باشگاه حکمفرما گردد.

رحیمی با اشاره به شجاعی گفت:الان در بازار ایران یا مربیان تیم دارند یا این که مربیان آزاد را که می بینیم، با احترام، شجاعی از آن ها بهتر است. اما شاید شجاعی مجاب نگردد و در این صورت ما به سراغ سرمربی خارجی خواهیم رفت. من حساسیت ها را درک می کنم، اما شما طرفداران خودتان را جای ما بگذارید، نه مربی ایرانی وجود دارد و نه مربی خارجی اجازه حضور دارد و آقای شجاعی هم شرایط خاصی می خواهد. اما ما در دو سه روز آینده بحث سرمربی را می بندیم؛ یا مسعود شجاعی با یک یاری مربی و بدنساز (که ما از آن راضی نیستیم) یا این که یک سرمربی خارجی بیاوریم و فدراسیون را مجاب کنیم قبول نمایند.

او درباره گزینه های موجود گفت: ما با آقای فرکی و مجیدی مذاکره نکرده ایم. ما اعتقاد داریم که وقتی لیکنز و توشاک را آوردیم بقیه هم در همین سطح باشند. مثلا آقای تقوی سرمربی خوبی بود، اما موانعی هست که نمی تواند بیاید.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 705

به "تکذیب مذاکره با فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب مذاکره با فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید