تکمیل تخت های ICU کرونا در اهواز ، درخواست کمک از ارتش

به گزارش مجله حیات، خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از تکمیل تخت های ویژه بیماران مبتلا به کرونا در اهواز خبر داد.

تکمیل تخت های ICU کرونا در اهواز ، درخواست کمک از ارتش

دکتر فرهاد ابول نژادیان با اشاره به آخرین شرایط بیماری در خوزستان، اظهار کرد: همچنان روزانه 80 تا 100 بیمار مبتلا به کرونا در خوزستان بستری می شوند؛ در تخت های عادی مسئله ای نداریم و در حال حاضر تقریبا 50 درصد تخت های عادی در نظر گرفته شده برای بیماران مبتلا به کرونا اشغال هستند.

به گزارش خبرنگاران، وی با اشاره به شرایط تخت های ICU اضافه نمود: تخت های مراقبت ویژه بیماران مبتلا به کرونا در اهواز تقریبا تکمیل شده است. روز گذشته مجبور شدیم از بیمارستان ارتش در اهواز درخواست کنیم که تخت های مراقبت ویژه را در اختیار ما قرار دهد. از بیمارستان گلستان اهواز نیز خواستیم تخت های مراقبت ویژه بیشتری برای این بیماران وارد چرخه کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفـت: با توجه به اینکه بیماران جوان تر و بدحال تر به بیمارستان ها مراجعه می کنند و به تخت های مراقبت های ویژه نیاز دارند، در حال افزایش ظرفیت برای ایجاد تخت های مراقبت ویژه بیشتری در خوزستان هستیم.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، اضافه نمود: همه تلاش مان را می کنیم که در خصوص تخت های مراقبت ویژه دچار مشکل نشویم اما نیازمند همراهی و حمایت همه مردم هستیم و باید مراقبت بیشتری کنند تا بار مراجعه به بیمارستان ها کمتر شود و دچار کمبود در ارائه خدمات نشویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 453

به "تکمیل تخت های ICU کرونا در اهواز ، درخواست کمک از ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل تخت های ICU کرونا در اهواز ، درخواست کمک از ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید