خبرنگاران انتقاد بخشدار رودبار قصران از آنتن دهی شبکه های تلویزیونی

به گزارش مجله حیات، تهران - خبرنگاران - بخشدار رودبار قصران شهرستان شمیرانات از پوشش ضعیف آنتن صدا و سیما در این بخش انتقاد کرد و گفت: با بارش های باران و برف در این منطقه کوهستانی همیشه شاهد قطعی شبکه های تلویزیونی هستیم.

خبرنگاران انتقاد بخشدار رودبار قصران از آنتن دهی شبکه های تلویزیونی

سید حبیب موسوی روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با بیان اینکه بارش های باران و برف بازهم باعث قطع شدن شبکه های تلویزیونی اهالی رودبار قصران بویژه شهرهای اوشان - فشم- میگون شده است، تاکید نمود: علیرغم موجی از اعتراضات مردمی و پیگیری مستمر بخشداری برای حضور کارشناسان فنی صدا و سیما برای آنالیز و برطرف شدن مشکل قطعی شبکه های تلویزیونی همچنان این مشکل پابرجاست.

وی تاکید نمود: با توجه به شرایط فعلی که خانواده ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا درخانه هستند و دانش آموزان به وسیله صدا و سیما آموزش می بینند، برقراری شبکه های تلویزیونی و برطرف مسائل قطعی از اقدامات لازم است که سازمان متولی باید نسبت به پشتیبانی آن اقدام کند.

این مسئول اضافه نمود: با توجه به اینکه هر ارگان و سازمانی وظایف تخصصی داشته و مکلف به ارائه خدمات در همان حوزه است، از سازمان صدا و سیما تقاضا داریم در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به برطرف مشکل مذکور در بخش رودبار قصران اقدام کند.

رودبار قصران متشکل از شهرهای اوشان- فشم- میگون، شمشک- دربندسر و 16 روستا، یکی از بخش های شهرستان شمیرانات با جمعیتی افزون بر 17 هزار نفر در شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 86

به "خبرنگاران انتقاد بخشدار رودبار قصران از آنتن دهی شبکه های تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انتقاد بخشدار رودبار قصران از آنتن دهی شبکه های تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید