خبر خوب برای کسب وکارهای کوچک؛ گنجه برای شما رایگان می گردد

به گزارش مجله حیات، طبق اعلام حساب کاربری گنجه در توییتر، این کمدهای هوشمند تا انتهای سال 1402 به صورت رایگان در اختیار فروشگاه های اینترنتی با حجم سفارش پایین قرار می گیرند.

خبر خوب برای کسب وکارهای کوچک؛ گنجه برای شما رایگان می گردد

گنجه ها کمدهای هوشمندی هستند که در سطح شهر توزیع شده اند و در دریافت بسته های ارسالی به شما یاری می نمایند. بدین صورت که خرید شما از فروشگاه های آنلاین، در نزدیک ترین گنجه به محل زندگی شما قرار داده می گردد و شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با مراجعه به آن بسته خود را بردارید. با وجود گنجه ها، فروشگاه های اینترنتی و کاربران آن ها تجربه خوشایندی در ارسال و دریافت محصولات تجربه خواهند کرد.

با توجه به محدودیت های اعمال شده بر روی اینترنت کشور در سال ،1401 فروش بسیاری از کسب وکارهای اینترنتی و فروشگاه های آنلاین روند نزولی به خود گرفت. همزمان افزایش هزینه های حمل ونقل و لجستیک نیز کاهش سودآوری را برای آن ها در پی داشت.

یکی از دغدغه های فروشگاه های اینترنتی، تعدد نقاط تحویل بسته ها در سطح شهر به مشتریان است. پیک فروشگاه و یا شرکای لجستیکی برای تحویل بسته ها، مسافت زیادی را در محله های یک شهر طی می نمایند. گنجه یک نقطه تحویل حضور در هر محلی است که می تواند میزبان تمامی مرسوله های فروشگاه های اینترنتی باشد تا با صرفه جویی در زمان و مسافت ارسال، کاهش هزینه زیادی را برایشان به همراه داشته باشد.

گنجه در راستای مسئولیت اجتماعی خود، نگهداری و تحویل بسته های ارسالی کاربران فروشگاه های اینترنتی با تعداد سفارش کمتر از 200 بسته در روز را به صورت رایگان برعهده خواهد گرفت تا در هر محله یک نقطه تحویل حضوری هوشمند داشته باشند.

احتمالا برای شما هم پیش آمده که به هر دلیلی بخواهید کالایی را اینترنتی خریداری کنید ولی در زمان رسیدن بسته، در آدرسِ محل تحویل حضور نداشته باشید. تحویل گرفتن سفارش های اینترنتی خریداری شده به وسیله گنجه و در شهرهای بزرگ، امکان ویژه ای برای مشتریان دیجی کالا است که در حال حاضر این فرصت برای سایر فروشگاه های اینترنتی نیز فراهم شده. مشتریان شما دیگر لازم نیست در ساعت یا بازه زمانی مشخصی در مکانی ثابت باشند. کمدهای هوشمند شهری بسته های آن ها را تحویل می گیرند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1402 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 1411

به "خبر خوب برای کسب وکارهای کوچک؛ گنجه برای شما رایگان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوب برای کسب وکارهای کوچک؛ گنجه برای شما رایگان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید