دلیل شخصی دشان برای خودداری از دعوت بنزما به تیم ملی فرانسه

به گزارش مجله حیات، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه در پاسخ به اظهارات اخیر نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه در خصوص لزوم بازگشت کریم بنزما به تیم ملی فرانسه دلیل واقعی مخالفتش با رخ دادن این اتفاق را فاش کرد.

دلیل شخصی دشان برای خودداری از دعوت بنزما به تیم ملی فرانسه

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش خبرنگاران، میشل مولین کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه در مصاحبه اخیرش گفت در صورت تصدی این پست، به دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه خواهد گفت که کریم بنزما را به این تیم برگرداند.

بنزما از ماه اکتبر سال 2015 دیگر به اردوی خروس ها دعوت نشده است و پیش از این تصور می شد که دلیل دشان برای خودداری از فراخواندن مهاجم رئال مادرید به اردوی این تیم، متهم بودن او به شراکت جرم در اخاذی از متئو والبوئنا، هم تیمی سابقش در لیون و تیم ملی فرانسه است.

اکنون اما به نظر می رسد که دلیل اصلی مخالفت دشان با برگرداندن بنزما به تیم ملی او دلخوری از این بازیکن 33 ساله بابت اظهاراتی است که چند سال قبل درباره سرمربی تیم ملی فرانسه عنوان نمود. بنزما که رگ و ریشه ای الجزایری دارد، سال 2016 در پاسخ به این سؤال که به نظر او چرا دشان به تیم ملی فرانسه دعوتش نمی کند، گفت:دشان تسلیم گروهی از افراد نژادپرست در فرانسه شده است که می خواهند من در این تیم نباشم. گویا دشان از همان زمان از مهاجم سابق لیون کینه به دل گرفته و هنوز او را نبخشیده است.

دشان شب گذشته (یکشنبه) در گفت و گو با شبکه RTL فرانسه با اشاره به متهم شدنش به نژادپرستی از سوی بنزما گفت: من نمی توانم حرف هایی که بنزما زد را فراموش کنم. زمانی که از من به عنوان سرمربی تیم ملی فرانسه، به خاطر انتخاب بازیکنانم، مسائل تاکتیکی یا فنی نقدی صورت بگیرد، این موضوعیت دارد و من از آنها ناراحت نمی شوم. اما چیزهایی که (از سوی بنزما) گفته شد، هیچ موضوعیتی نداشت و باعث لکه دار شدن نام و اعتبار من و خانواده ام شد.

دشان اضافه کرد: برخی حرف های خاص، تنش های لفظی و فیزیکی را به همراه می آورند. برای حرف هایی هم که زده شد من بودم که تاوان دادم و اذیت شدم. به همین دلیل ما نمی توانیم آنها را از یاد ببریم. من آن اتفاق را از یاد نمی برم و هرگز هم از یاد نخواهم برد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 553

به "دلیل شخصی دشان برای خودداری از دعوت بنزما به تیم ملی فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل شخصی دشان برای خودداری از دعوت بنزما به تیم ملی فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید