کنایه تند پرسپولیس به برگزار نشدن بازی استقلال!

به گزارش مجله حیات، به گزارش خبرنگاران، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد؛ انتشار برنامه تازه سازمان لیگ، سوالات فراوانی را در فکر اهالی فوتبال به وجود آورده و در این میان، باشگاه پرسپولیس هم اعتراض نسبت به برنامه اعلامی را حق واقعی خود می داند.

کنایه تند پرسپولیس به برگزار نشدن بازی استقلال!

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس طبق وظیفه ذاتی خود، حامی فوتبال کشورمان بوده و مثل همواره، خود را همراه، همگام و پشتیبان تیم ملی می داند و بیشترین بازیکن و ستاره را در اوج آمادگی، تقدیم تیم ملی نموده، اما به نظر می رسد برنامه ادامه مسابقات داخلی، به ضرر سرخ ترین تیم آسیاست.

پرسپولیس با شش بازیکن ملی پوش و بعلاوه کریم باقری مربی تیم، باید روز 30 خرداد در سوپرجام به میدان برود، اما برنامه به گونه ای تنظیم شده که تیم های دیگر با وجود ملی پوشان کمتر، می توانند استراحت بیشتر و زمان بهتر برای ریکاوری داشته باشند. این موضوع به سوالی عظیم برای خانواده پرسپولیس تبدیل شده و امیدواریم مسئولان سازمان لیگ در این خصوص جوابگو باشند.

آن ها باید به اهالی فوتبال شرح بدهند که چرا پرسپولیس غیر از سوپرجام، در باقی هفته ها هم مجبوراست قبل از سپاهان بازی کند و از سوی دیگر، با چه دلیلی بازی عقب افتاده استقلال که تنها یک ملی پوش داشت، در زمان برگزاری رقابت های عقب افتاده چند باشگاه دیگر انجام نشد؟ آیا قرار است شرایط ویژه ای برای بعضی تیم ها را ببینیم یا این برنامه ریزی فقط یک اشتباه محاسباتی و البته تکراری از سوی سازمان لیگ بود؟

باشگاه پرسپولیس نسبت به اتفاقات اخیر، به خصوص برنامه ریزی سازمان لیگ معترض است. امیدواریم این موضوع به سرعت مورد آنالیز قرار گرفته و از راه های قانونی و براساس انصاف و عدالت، تغییر کند تا ذهنیت افزایش فشار بر روی پرسپولیس در جهت سود بردن سایر رقبا را از بین ببرد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 884

به "کنایه تند پرسپولیس به برگزار نشدن بازی استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه تند پرسپولیس به برگزار نشدن بازی استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید