یورو 2020، بیانیه فدراسیون دانمارک درباره آخرین شرایط کریستین اریکسن، ستاره اینتر در بیمارستان می ماند

به گزارش مجله حیات، فدراسیون فوتبال دانمارک درباره تصمیمات اتخاذ شده برای حفظ سلامتی هافبک تیم ملی این کشور بیانیه ای صادر کرد.

یورو 2020، بیانیه فدراسیون دانمارک درباره آخرین شرایط کریستین اریکسن، ستاره اینتر در بیمارستان می ماند

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال دانمارک در بیانیه ای درباره آخرین شرایط کریستین اریکسن که شب گذشته (شنبه) در جریان بازی تیم ملی این کشور وفنلاند در نخستین بازی گروه B یورو 2020 از هوش رفت، بیانیه ای با این مضمون منتشر کرد:

شرایط اریکسن پایدار است و او برای انجام معاینات بعدی در بیمارستان خواهد ماند. صبح امروز (یکشنبه) ما با کریستین صحبت کردیم و او به هم تیمی هایش سلام رساند. بازیکنان و اعضای کادر فنی هم با توجه به اتفاقی که رخ داده، کمک های بحرانی (مشاوره های روانشناسی) دریافت کرده اند و همچنان آماده جنگیدن برای یکدیگر هستند. ما مایلیم از همه آنهایی که احساسات قلبی و صمیمانه خودشان را نسبت به این اتفاق ابراز کردند، تشکر کنیم، از بازیکنان، هواداران، خانواده های سلطنتی دو کشور دانمارک و انگلیس، اتحادیه های بین المللی، باشگاه ها و غیره.

ما از همگان می خواهیم که پیام های خود را به فدراسیون فوتبال دانمارک ارسال کنند و مطمئن باشند که ما آنها را به کریستین و خانواده اش خواهیم رساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 863

به "یورو 2020، بیانیه فدراسیون دانمارک درباره آخرین شرایط کریستین اریکسن، ستاره اینتر در بیمارستان می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورو 2020، بیانیه فدراسیون دانمارک درباره آخرین شرایط کریستین اریکسن، ستاره اینتر در بیمارستان می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید