3 ماه حبس برای مخفی کردن جسد غزاله توسط آرمان

به گزارش مجله حیات، پسر جوان که به جرم قتل دختر مورد علاقه اش به قصاص محکوم شده بود این بار به اتهام مخفی کردن جسد مقتول نیز به 3 ماه و یک روز حبس محکوم شد.

3 ماه حبس برای مخفی کردن جسد غزاله توسط آرمان

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از اسفند سال 92 شروع شد و خانواده دختر 19 ساله ای به نام غزاله خبر ناپدید شدن دخترشان را اعلام کردند، اما خیلی زود معین شد وی آخرین بار به خانه دوستش که پسری 18 ساله به نام آرمان بوده رفته است. با دستگیری آرمان، وی پس از چند روز به قتل غزاله اعتراف کرد و بازداشت شد. اما مدتی بعد منکر قتل شد و گفت آن روز از غزاله خواستم برای صحبت و خداحافظی به خانه ما بیاید، چون می خواست برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برود. چون او را دوست داشتم و نمی خواستم برود سر این موضوع با هم بحث کردیم، اما او از پله ها پرت شد و سرش به لبه پله خورد، من هم ترسیدم و جسدش را در یک چمدان گذاشتم و در سطل زباله خیابان انداختم.

پس از اظهارات متهم با توجه به اینکه پلیس نتوانست جسد را پیدا کند، خانواده غزاله درباره اخفای جسد از سوی متهم نیز شکایتی در شعبه 1154 دادگاه بعثت مطرح کردند.

از سوی دیگر آرمان در دادگاه کیفری محاکمه و به قصاص محکوم شد و یک بار هم پای چوبه دار رفت، اما پدر و مادر مقتول به او مهلت دادند، در این مدت وکیل متهم درخواست اعاده دادرسی داد که پذیرفته شد و بار دیگر آرمان در شعبه پنجم دادگاه کیفری محاکمه و برای دومین بار به قصاص محکوم شد.

از سوی دیگر بخشی از پرونده که مربوط به اخفای جسد بود به شعبه 1154 دادگاه بعثت فرستاده شد و قاضی دادگاه آرمان را به سه ماه و یک روز حبس محکوم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 511

به "3 ماه حبس برای مخفی کردن جسد غزاله توسط آرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 ماه حبس برای مخفی کردن جسد غزاله توسط آرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید