ادامه کار با اسکوچیچ عاقلانه بود، تغییر بماند برای جام جهانی

به گزارش مجله حیات، رحمان رضایی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص تمدید همکاری فدراسیون فوتبال با دراگان اسکوچیچ برای مرحله بعدی رقابتهای جام جهانی فوتبال، بیان داشت: این عاقلانه ترین تصمیمی بود که می شد برای تیم ملی گرفت. با نتایجی که در بحرین رقم خورد، اصلاً منطقی نبود بخواهیم تغییری روی نیمکت تیم ملی بدهیم و مربی دیگری را جایگزین اسکوچیچ کنیم.

ادامه کار با اسکوچیچ عاقلانه بود، تغییر بماند برای جام جهانی

وی بیان داشت: خیلی ها ایراد می گیرند و می گویند شخصیت اسکوچیچ برای مراحل بالاتر کوچک بود که باید به آنها گفت چرا باید دست به ریسک زد و فردی را به صرف اینکه نام بزرگ تری نسبت به اسکوچیچ دارد بیاوریم و این هارمونی که وجود دارد را بر هم بزنیم.

ملی پوش سابق فوتبال گفت: مگر ویلموتس نام و رسم نداشت؟ چه حاصلی برای فوتبال ما داشت؟ از کجا معلوم به هوای نام و رسم یک ویلموتس دیگر را به فوتبال ایران بیاوریم؟ در این شرایط بهترین انتخاب خود اسکوچیچ بود و فدراسیون تصمیمی منطقی و عاقلانه برای ادامه کار با وی گرفت.

رضایی تاکید کرد: به منتقدان این تصمیم و آنهایی که دنبال مربی دیگری بودند هم باید گفت وقتی یک مربی با هر سطح دانشی، سالهاست در ایران حضور دارد، فوتبال ایران و ایرانی را می شناسد، همه بازیکنان را می شناسد و اشراف کامل دارد، با بازیکنان و ملی پوشان ارتباط خوبی دارد و بهترین نتایج را هم گرفته، پس دلیلی بر کنار گذاشتنش نیست.

مدافع پیشین تیم ملی گفت: این کار را در گذشته کشورهای عربی و به خصوص عربستان می کردند و آنها در گذشته علاقه زیادی به تغییر سرمربی داشتند که همان ها هم امروز به ثبات در تیم ملی شان رسیده اند. اگر هم قرار است تغییری صورت گیرد، باید اجازه دهیم تیم ملی به جام جهانی صعود کند و در مدت زمانی که تا شروع مسابقات اصلی است به شکل کارشناسی روی این موضوع بحث شود و بهترین تصمیم گرفته شود.

کارشناس فوتبال تاکید کرد: با همین مربی و با همین نسلی که در تیم ملی حضور دارند و به نظر من یک نسل طلایی هستند، می شود اتفاقات خوبی را رقم زد و انشاءالله برای سومین بار متوالی راهی جام جهانی شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 931

به "ادامه کار با اسکوچیچ عاقلانه بود، تغییر بماند برای جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه کار با اسکوچیچ عاقلانه بود، تغییر بماند برای جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید