تولید سیستم تعویض و تهویه مطبوع هوا با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری

به گزارش مجله حیات، یک شرکت فناور با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری، پیروز به تولید سیستم تعویض و تهویه مطبوع هوا شد.

تولید سیستم تعویض و تهویه مطبوع هوا با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران، جواد کوهبنانی، رئیس هیات مدیره شرکت پایا گستر بوژان درمورد فعالیت این شرکت گفت: شرکت پایا گستر بوژان در زمینه تولید دستگاه های تهویه مطبوع هوا با بکارگیری اصول هرمتیک و ERV فعالیت می کند.

کوهبنانی شرح داد: ما پیروز به ساخت جامع ترین دستگاه تهویه مطبوع هوا شده ایم که تمامی پارامترهای هوا از قبیل انواع مختلف آلودگی ها، دما، رطوبت و سطح اکسیژن را کنترل می کند، بصورتی که بالاترین راندمان و کمترین اتلاف انرژی را دارد .

رئیس هیات مدیره شرکت پایا گستر بوژان ادامه داد: این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که برای مکان های مختلف از قبیل بیمارستان ها، آزمایشگاها، محیط های صنعتی، مراکز عمومی مانند مدارس، بانک ها و حتی منازل مسکونی قابل نصب و استفاده باشد.

وی قابلیت نصب این دستگاه در داخل ساختمان بدون نیاز به کانال کشی را مهم ترین وجه تمایز محصول تولیدی این شرکت با سایر محصولات بازار مطرح نمود.

جواد کوهبنانی، کنترل سطح اکسیژن با کمترین اتلاف انرژی، جذب انواع آلودگی ها شامل ریزگردها و عوامل بیماری زا هوازی به میزان 0.1 میکرون به کمک فیلتر هپا، جذب آلودگی های کربنی از جمله CO2 به کمک فیلتر کربن فعال، جذب آلودگی ها با سایز بزرگ تر از قبیل پرز و مو از طریق پیش فیلتر کاغذی و سیمی را از جمله ویژگی های این محصول مطرح نمود.

رئیس هیات مدیره شرکت پایا گستر بوژان در انتها به تسهیلات دریافت شده از صندوق سلامت ثامن اشاره کرد و گفت: صندوق سلامت ثامن با ایجاد فضایی صمیمی فرآیند اخذ تسهیلات در این صندوق را آسان و راحت کرده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 1044

به "تولید سیستم تعویض و تهویه مطبوع هوا با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید سیستم تعویض و تهویه مطبوع هوا با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید