سعادتمند: پول دیاباته را پیش از موعد پرداخت می کنیم، طرفداران حق دارند بی اعتماد باشند

به گزارش مجله حیات، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که پیش از موعد اعلام شده از سوی شیخ دیاباته، مطالبات مهاجم خارجی آبی پوشان پرداخت خواهد شد.

سعادتمند: پول دیاباته را پیش از موعد پرداخت می کنیم، طرفداران حق دارند بی اعتماد باشند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه استقلال، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در واکنش به ارسال نامه وکیل شیخ دیاباته گفت: این خبر صحیح است و وکیل دیاباته با ارسال نامه ای خواهان دریافت حقوق موکلش شده است و ما وظیفه داریم این خواسته را فراهم کنیم.

وی اضافه نمود: پیش از این تاکید کردم که آمده ام تا نگذارم حتی یک آجر از استقلال کم گردد و بر سر عهد خودم هستم. به وسیله همین پیغام به طرفداران استقلال اعلام می کنم همه کوششم را خواهم کرد که طلب دیاباته قبل از موعد تعیین شده پرداخت گردد. اگر چه بیش از 5 ماه است که حقوق این بازیکن ارزشمند و با اخلاق پرداخت نشده است، اما به هر شکل ممکن این مبلغ فراهم و به حساب این بازیکن واریز خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: بخشی از مطالبات به حق بازیکنان دیگر تیم نیز پرداخت شده است و از تمامی بازیکنان تیم بابت صبر و تحمل شان درباره دریافت مطالبات صمیمانه تشکر می کنم. تا زمانی که طلب دیاباته، میلیچ و حتی پادوانی عزیز پرداخت نگردد، طرفداران استقلال به باشگاه اعتماد نخواهند کرد و من هم قصد ندارم دست احتیاج به سمت آنها دراز کنم. بر این باورم که طرفدار استقلال حق دارد بی اعتماد باشد اما اعتمادی که در طول زمان به دست بیاید، خدشه دار شدنی نیست.

سعادتمند ادامه داد: می کوشم تا به جای دریافت یاری از طرفداران دلسوز استقلال که طی چند ساعت گذشته مرتبا با ارسال پیغام خواهان یاری مالی به باشگاه هستند، به آنها خدماتی کنیم که استفاده آنها از این نوع خدمات به استقلال نفع مالی برساند. به طرفدارانی که پیش از این با از دست دادن بازیکنان محبوب خود اشک ریخته اند تاکید می کنم که قرار نیست دیاباته یا بازیکن عزیز دیگری از استقلال جدا گردد. دیاباته و بازیکنان دیگر تا همین امروز هم مردانگی کردند که بدقولی های مالی باشگاه را تحمل نموده اند. این فشارها هست اما به تدریج رفع خواهند شد.

وی توضیح داد: در استقلال استراحت معنا ندارد. به محض اینکه یک مشکل حل می گردد، بعدی از راه می رسد و ما میکوشیم برای رفع کردن این مسائل، خیلی سریع تر راه چاره مناسب را اجرایی کنیم. باید کاری کنیم که طرفداران بتوانند به وسیله دریافت خدمات به تیم محبوب خود یاری نمایند ضمن اینکه مسائل مالی استقلال را نیز باید به هر شکل ممکن کاهش دهیم. درک می کنم که طرفداران استقلال از اخبار منفی و نگران نماینده خسته شده اند، اما از آنها کمی زمان می خواهم تا بستر مناسب برای پایان یافتن یا کاهش این اخبار فراهم گردد.

مدیرعامل استقلال در پایان گفت: گر چه می دانم از همین امروز عزیزانی کوشش خواهند کرد که نتوانیم به تعهدات خود عمل کنیم و از هیچ کوششی برای این منظور دست برنخواهند داشت، اما شک ندارم با حمایت طرفداران این کوشش های منفی بی ثمر خواهد ماند. کوشش برای کسب اعتماد متقابل و نزدیکی و اخوت بین باشگاه و طرفداران ارزشمند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 175

به "سعادتمند: پول دیاباته را پیش از موعد پرداخت می کنیم، طرفداران حق دارند بی اعتماد باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: پول دیاباته را پیش از موعد پرداخت می کنیم، طرفداران حق دارند بی اعتماد باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید