اخبار اقتصادی

تامین نیاز صددرصدی محصول ضدعفونی کننده دست در استان کرمانشاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

یک شرکت دانش بنیان داخلی توانست همزمان با سایر تولیدکنندگان، ضمن تامین نیاز استان کرمانشاه به محلول ضدعفونی کننده دست بر پایه الکل برای مقابله با ویروس کرونا، برای صادرات این محصول به سایر کشورها نیز آمادگی داشته باشد.

3 خرداد 1399

تسهیلات جدید دولت چشم بسته پرداخت نشود!

یک فعال کارگری خواستار حمایت از کارگران کارخانه هایی شد که در روزهای اوج انتشار کرونا مشغول کار و فراوری هستند و گفت: اولویت پرداخت تسهیلات ارزان دولت باید با کارخانه هایی باشد که از سال گذشته تا به امروز دست از فراوری نکشیده و نیروهای کار خود را اخراج...

1 خرداد 1399

پمپئو مدعی شد: ممکن است درباره ایران تجدید نظر کنیم

ایسنا نوشت: مایک پومپئو گفت که با توجه به شیوع ویروس کرونا در دنیا ممکن است ایالات متحده آمریکا در خصوص تحریم های اعمال شده بر ایران تجدید نظر کند.

31 اردیبهشت 1399

پرداخت 210 میلیاردتومان تسهیلات برای اشتغال مددجویان تهرانی کمیته امداد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران درباره اشتغال ایجاد شده برای مددجویان کمیته امداد استان تهران، توضیحاتی داد.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران در بحران کرونا هم می توان نیمه پر لیوان را دید

تهران - خبرنگاران - یک بازیگر برنامه های کودک تلویزیون عقیده دارد که در بحران کرونا هم می توان نیمۀ پر لیوان را دید و فرصت را برای در کنار خانواده بودن و آرامش یافتن، غنیمت شمرد.

29 اردیبهشت 1399

تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

به گزارش تجارت نیوزبه نقل از سازمان امور مالیاتی، محمد مسیحی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور و پیامدهای مالی ناشی از آن، اضافه نمود: حمایت های پیش بینی شده دولت برای کاهش اثرات مالی ناشی از شیوع این بیماری، معطوف به بخش های غیردولتی به ویژه بخش...

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بسته محرک مالی عظیم ژاپن برای مبارزه با کرونا

پکن- خبرنگاران- دولت ژاپن برنامه دارد تا بسرعت یک بسته محرک اضطراری برای رسیدگی به تاثیر مالی همه گیری جهانی ویروس کرونا تدوین کند.

28 اردیبهشت 1399

جزئیات اعطای وام به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا

به گزارش تجارت نیوز به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی صبح امروز در ملاقات با مدیران عامل بانک ها ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شبکه بانکی کشور و با گرامیداشت یاد جان باختگان شبکه بانکی در این مدت، به تشریح ساز و کار اجرایی...

26 اردیبهشت 1399

بیانیه وزارت امور خارجه در ششمین سالروز تجاوز نظامی به رهبری عربستان سعودی به یمن

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ششمین سالروز تجاوز نظامی به رهبری عربستان سعودی به یمن بار دیگر این تجاوز آشکار را که نتیجه ای جز ویرانی و کشتار غیرنظامیان در بر نداشته است، محکوم کرد.

24 اردیبهشت 1399

همه کشورها راهبرد ملی تبرید را تدوین کنند

به گزارش خبرنگاران، دبیرکل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی اوزون گفت: نیاز است همه کشورها راهبرد ملی تبرید (National cooling action plan) را تدوین کرده تا بتوانند زنجیره تبرید کارا و پایدار داشته و خدمات پایه ای سلامت مانند واکسیناسیون و غذای سالم را...

20 اردیبهشت 1399

عربستان برای نجات قیمت نفت چه می نماید؟

به گزارش تجارت نیوز، دولت عربستان سعودی روز آدینه یک بسته 120 میلیارد ریالی (32 میلیارد دلاری) برای نجات اقتصاد این کشور از سقوط قیمت نفت و تأثیر منفی شیوع ویروس کرونا، معرفی کرد.

20 اردیبهشت 1399

سقوط بی سابقه قیمت جهانی نفت ، نرخ نفت برنت به هر بشکه 24 دلار رسید

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام برنت هم 14.1 درصد یا 4.07 دلار سقوط کرد و در 24.67 دلار بسته شد. این پایین ترین قیمت این شاخص از 2003 تا کنون است.

18 اردیبهشت 1399

جایگزین های اسکناس نو برای عیدی در شعب بانک پارسیان

به منظور پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا و حفظ سلامتی هم میهنان و مشتریان و در راستای بخشنامه اخیر بانک مرکزی ج.ا.ا، بانک پارسیان امسال توزیع اسکناس نو نخواهد داشت.

14 اردیبهشت 1399

خبرنگاران افزایش بدبینی افغان ها نسبت به آمریکا

کابل- خبرنگاران- شماری از سیاست مداران افغانستان عامل اصلی بحران کنونی و اعلام حضور رئیس جمهوری دوگانه را در این کشور عملکرد بد آمریکایی ها دانسته و این انتقادها با گذشت هر روز از آنها افزایش می یابد.

9 اردیبهشت 1399

منزوی: پرسپولیسی ها به دریافت جام بدون مسابقه عادت کرده اند

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: به نظرم در احکام جدید فیفا یک چیزهایی به یک چیزهایی نمی خورد، چه شد که ناگهان فوتبال ما انقدر برای فیفا مهم شد؟

8 اردیبهشت 1399

اخبار امیدوارکننده از ووهان چین برای دومین روز متوالی

مقامات چین اخبار امیدوارکننده ای درباره نحوه کنترل ویروس کرونا در داخل کشورشان منتشر نموده اند.

7 اردیبهشت 1399

کاهش 50 درصدی سفارش فرش شویی

رئیس اتحادیه صنف قالیشویان تهران ضمن اعلام نرخ خدمات قالی شویی، از کاهش 40 تا 50 درصدی تعداد مشتریان نسبت به سال گذشته در پی شیوع ویروس کرونا خبر داد.

4 اردیبهشت 1399

خبرنگاران نایاب شدن وسایل بهداشتی در آمریکا بدلیل هراس از کرونا

تهران- خبرنگاران- شدت یافتن شیوع ویروس کرونا در آمریکا که اکنون 6 قربانی گرفته و بیش از 100 تن را مبتلا کرده است، جامعه این کشور را به هراس افکنده به گونه ای که رسانه های این کشور از نایاب شدن وسایل بهداشت اولیه در این کشور خبر می دهند.

31 فروردین 1399

کارآفرینان واقعی در استان قزوین مورد حمایت قرار می گیرند

به گزارش خبرنگاران، در دهمین روز از دهه مبارک فجر ظهر چهارشنبه در مراسمی با حضور فریدون همتی استاندار قزوین، منوچهر حبیبی معاون عمرانی، بهره برداری از تالار شهر قزوین شروع شد.

30 فروردین 1399

پروژه دهکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی؛ الگوی معرفی توانمندی های خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: پروژه دهکده گیاهان دارویی می تواند الگو و مدلی برای معرفی توانمندی های استان باشد

29 فروردین 1399
تعداد: (23)