مورینیو: انقلاب بزرگی در من رخ داده است

به گزارش مجله حیات، ژوزه مورینیو در بیستمین سال مربیگری اش در خصوص این حرفه، تاکتیکش و انگیزه تاتنهام برای فصل 2020-2021 صحبت کرد.

مورینیو: انقلاب بزرگی در من رخ داده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، ژوزه مورینیو بیستمین سال مربیگری خود را آغاز می کند و امشب باید در اولین دیدار فصل در لیگ برتر انگلیس با هدایت تاتنهام به مصاف اورتون برود.

همین مسئله بهانه ای شد تا شبکه اسکای اسپورت به مصاحبه با مربی پرتغالی برود و با او در خصوص حرفه مربیگری، تاکتیکش و انگیزه تاتنهام در فصل پیش رو صحبت کند.

مورینیو در مصاحبه با اسکای گفت: بله، رنگ موهایم تغییر کرده ولی من همان آدم هستم. با همان اصول، با همان شور و عشقی که برای فوتبال داشتم.

وی ادامه داد: DNA من تغییر نکرده است ولی مشخصا انقلاب بزرگی در مربیگری من رخ داده و شیوه مدیریتی و هر چیزی که به فوتبال ربط پیدا می کند با تغییر بزرگ همراه بوده است.

مورینیو گفت: من عاشق کارم هستم و از تنها چیزی که متنفرم، شکست است و می دانم شکست بخشی از شغل من خواهد بود. در فوتبال همه چیز را دوست دارم حتی مشکلاتش را چون این مسائل باعث می شود که عاشق این ورزش باشم. همه چیز در فوتبال یک چالش است. چالش شاد بودن.

مربی کنونی تاتنهام ادامه داد: مربی فوتبال بودن یک شغل بسیار پیچیده است. اکر فکر می کنید مربیگری یعنی انتخاب 11 بازیکن فوتبال اشتباه می کنید. اگر فکر می کنید آنالیز تاکتیکی و آماده کردن تیم کار مربی است اشتباه می کنید. اگر فکر می کنید که فقط مدیریت مسائل انسانی است و باید یک مدیر برای گروه باشید اشتباه می کنید. اگر فکر می کنید باید چیزی به این تیم حرفه ای اضافه کنید اشتباه می کنید. چون همه این مسائل با هم است. به همین خاطر است که مربیگری شغلی پیچیده بوده و من عاشقش هستم.

مربی تاتنهام در خصوص این فصل و اهداف باشگاه اسپرز گفت: هدف و انگیزه ما این است که در هر بازی برنده شویم. مهم نیست در چه مسابقه ای هستیم، حریف ما چه کسی است. من می خواهم تاتنهام به یک سطحی از اعتماد به نفس برسد که می تواند در هر بازی برنده شود. می خواهم کاری کنم که تاتنهام برای تلاش بجنگد.

مربی پرتغالی گفت: این فصل هر چه اتفاق بیفتد سهم تاتنهام خواهد بود نه من، در این لحظه من احساس می کنم که مربی یک باشگاه هستم. من نگران این نیستم که باید چیزی را به کسی اثبات کنم. این فصل برای تاتنهام بسیار اهمیت خواهد داشت و من می خواهم این تیم را برای رساندن به جایی مهم همراهی و کمک کنم.

  • لیورپول 4- لیدز 3؛ هت تریک صلاح در شب غافلگیری شاگردان کلوپ
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 380

به "مورینیو: انقلاب بزرگی در من رخ داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: انقلاب بزرگی در من رخ داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید