ورود به چه بوستان هایی در روز طبیعت ممنوع است؟

به گزارش مجله حیات، تهران (پانا) - در روز طبیعت ورود به پارک سرخه حصار و پارک پردیسان ممنوع است.

ورود به چه بوستان هایی در روز طبیعت ممنوع است؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، به منظور اجرای تصمیمات ستاد مقابله با کرونا، پارک طبیعت پردیسان برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری تعطیل است. همچنین از عموم شهروندان گرامی درخواست می گردد با رعایت مسایل بهداشتی و ماندن در منازل، از تجمع و اطراق در پارک پردیسان بپرهیزند.

همچنین شهردار منطقه13 در جلسه هماهنگی برای جلوگیری از تجمع در روز طبیعت از اتخاذ تمهیداتی برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اطلاع داد و گفت: ورود به بوستان سرخه حصار در 13 فروردین روز طبیعت ممنوع است.

مجتبی شکری در این جلسه با اشاره به دستور شهردار تهران و دستورالعمل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت گفت: با توجه به شرایط نارنجی استان تهران و خطر موج چهارم ویروس کرونا از عموم شهروندان درخواست می گردد، برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان همانند سال گذشته به بوستان ها و فضای جنگلی شرق تهران مراجعه نکرده و در این زمینه همانند دیگر فعالیت ها ، کمک گر مدیریت شهری منطقه برای قطع زنجیره سرایت ویروس کرونا باشند.

شهردار منطقه13 ضمن تاکید بر اطلاع رسانی و هدایت شهروندان برای جلوگیری از تجمع در روز طبیعت گفت: از تمامی امکانات و ظرفیت ها برای جلوگیری از تجمع در بوستان ها و معابر عمومی با هماهنگی پلیس راهور و ستاد بحران ، سازمان آتشنشانی و... استفاده می گردد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه13، وی با بیان اینکه به وسیله تبلیغات محیطی، نصب بنر در پرتابل های سطح منطقه و ظرفیت رادیو پارک خطرات تجمع در روز طبیعت گوشزد می گردد، اضافه نمود: با هماهنگی پلیس راهور، از توقف خودروها در بزرگراه شهید دوران و مسیرهای منتهی به بوستان جنگلی سرخه حصار ممانعت به عمل می آید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 فروردین 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 732

به "ورود به چه بوستان هایی در روز طبیعت ممنوع است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود به چه بوستان هایی در روز طبیعت ممنوع است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید