شروع به کار رسمی مرکز آموزش جهانی تکواندو در تهران

به گزارش مجله حیات، به گزارش خبرنگاران، مسئولان مرکز آموزش جهانی تکواندو صبح امروز چهارشنبه دهم فروردین ماه با حضور در فدراسیون تکواندو مذاکرات نهایی در مورد افتتاح مرکز آموزش جهانی در تهران را با هادی ساعی رئیس و مسعود لشگری سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو انجام داده و در نهایت تفاهم نامه فوق به امضا طرفین رسید تا ایران به عنوان نخستین کشور در جهان، پس از کشور کره جنوبی به عنوان مرکز آموزش جهانی انتخاب و کار خود را رسماً شروع کند.

شروع به کار رسمی مرکز آموزش جهانی تکواندو در تهران

پس از انعقاد این تفاهم نامه هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو با ابراز خرسندی از این اتفاق مهم و بزرگ مطرح کرد: ایران پیش از این به عنوان مرکز جهانی تکواندو انتخاب شده و سال ها در این بخش فعالیت می نماید. این تفاهم نامه باعث شد تا شکل کار کامل شده و بتوانیم خدمات متنوعی را به تکواندوکاران سراسر جهان ارائه دهیم.

وی اضافه نمود: هدف ما این است که تکواندو را به شکلی ارائه دهیم که برای همه خانواده این رشته ورزشی در دسترس باشد. برای اینکه بتوانیم تکواندو را توسعه دهیم باید راستای را برویم که تکواندو را مقرون به صرفه در دسترس علاقمندان قرار دهیم. ایران به عنوان کشوری که از موقعیت جغرافیایی خوبی در جهان برخوردار است، می تواند این هدف را محقق کند و تکواندوکاران از کشورهای مختلف این امکان را دارند که با کمترین هزینه در دوره های آموزشی این مرکز شرکت نمایند.

یون یونگ سوگ مدیر مرکز آموزش فدراسیون جهانی نیز گفت: افتتاح این مرکز در تهران با امکاناتی که در فدراسیون ایران دیدم نقطه عطفی در تاریخ کوکی وان خواهد بود. ما هم با عقیده هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو ایران که خود دارای کلاس جهانی است، موافقیم زیرا یکی از اهداف تشکیل این مرکز در دسترس بودن تکواندو برای تکواندوکاران کشورهای مختلف است و زیر ساخت های موجود نشان می دهد که فدراسیون ایران توانایی برداشتن گام های بزرگ در این راستا را دارد.

وی در خاتمه اظهار کرد: بر اساس این تفاهم نامه هرگونه همکاری که لازم باشد را با فدراسیون ایران خواهیم داشت. هر برنامه ای که طراحی گردد با حمایت ما همراه خواهد بود و برترین مدرسین خود را اعزام می کنیم تا شاهد برگزاری دوره های با کیفیتی در ایران باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 خرداد 1401 بروزرسانی: 31 خرداد 1401 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 1244

به "شروع به کار رسمی مرکز آموزش جهانی تکواندو در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع به کار رسمی مرکز آموزش جهانی تکواندو در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید