اتحادیه جهانی کشتی: حسن یزدانی به دنبال رکوردشکنی در المپیک توکیو است

به گزارش مجله حیات، اتحادیه جهانی کشتی با اشاره به المپیکی شدن حسن یزدانی با برتری مقابل کامران قاسمپور در رقابت انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ایران، تاکید کرد: یزدانی می خواهد با کسب دومین طلای المپیک در کشتی ایران رکوردشکنی کند.

اتحادیه جهانی کشتی: حسن یزدانی به دنبال رکوردشکنی در المپیک توکیو است

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران، اتحادیه جهانی کشتی با انتشار خبر فزونی حسن یزدانی و رضا اطری در رقابت انتخابی اوزان 86 و 57 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در المپیک توکیو، گفت: حسن یزدانی 22 ساله در المپیک 2016 به مدال طلا رسید و حالا می خواهد با کسب دومین طلای المپیک رکورد دار تاریخ کشتی ایران در ادوار المپیک شود.

اتحادیه جهانی کشتی با انتشار صحبت های یزدانی پس از فزونی مقابل کامران قاسمپور، به نقل از او نوشت: من و قاسمپور هر دو اهل جویبار هستیم و حتی در یک باشگاه تمرین می کنیم، بنابراین خیلی خوب یکدیگر را می شناسیم و همین موضوع کار را سخت تر می کند.

دارنده مدال طلای المپیک 2016 اضافه نمود: کشتی گیر پیروز در چنین مبارزه ای، کسی است که کمتر اشتباه کند و آمادگی بیشتری نیز داشته باشد. امیدوارم هر کدام از ما که شایسته تر است به المپیک برسد. به دلیل شیوع کرونا ما در قرنطینه کامل اردوهای تیم ملی را پشت سر می گذاریم و اجازه ترک اردو را نداریم. شرایط سخت و دشواری است اما این چیزی است که باید برای آماده سازی در المپیک انجام دهیم.

اتحادیه جهانی کشتی همچنین به فزونی رضا اطری مقابل رحمان عموزاد خلیلی در انتخابی وزن 57 کیلوگرم اشاره کرد و در خاتمه نوشت: ایران در رقابت های جهانی 2019 قزاقستان پیروز به کسب 3 سهمیه در کشتی آزاد و 3 سهمیه در کشتی فرنگی شد و حالا به دنبال این است 6 سهمیه باقیمانده را برای حضور در المپیک توکیو کسب کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 698

به "اتحادیه جهانی کشتی: حسن یزدانی به دنبال رکوردشکنی در المپیک توکیو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه جهانی کشتی: حسن یزدانی به دنبال رکوردشکنی در المپیک توکیو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید