ادعای ترامپ درباره اعتماد نداشتن اوباما به بایدن

به گزارش مجله حیات، خبرنگاران : رئیس جمهور آمریکا در توئیتی نوشت، جو بایدن مورد اعتماد باراک اوباما نیست و ادعا کرد، اوباما عادت داشته بگوید: اگر خواستید واقعا شاهد گند زدن به کاری باشید، انجام آن را به جو بایدن بسپارید.

ادعای ترامپ درباره اعتماد نداشتن اوباما به بایدن

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حالی ادعا کرد که باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا به جو بایدن، معاونش در زمان ریاست جمهوری اعتماد ندارد که به نظر رسید او این ادعا را بر مبنای نقل قول ناشناسی از یک گزارش ماه اوت پلتیکو مطرح نموده است.

ترامپ که مکررا از مشارکتهای اخیر باراک اوباما در کمپین جو بایدن عصبانی شده آدینه شب توئیت کرد، اوباما در حقیقت به کاندیداتوری بایدن برای ریاست جمهوری تردید دارد.

ترامپ نوشت: رئیس جمهور اوباما عادت داشت بگوید: اگر می خواهید واقعا شاهد گند زدن در کاری باشید انجامش را به جو بایدن بسپارید.

او همچنین با تحریف حرفهای اوباما زمانی که او یک بار به بایدن اطمینان داد که مجبور به نامزدی برای ریاست جمهوری نیست گفت: در حقیقت او کوشش کرد جلوی نامزدی جو را بگیرد، تو مجبور نیستی این کار را بکنی جو و بعد از آن از او تا خیلی وقت بعد از سرانجام رقابتهای مقدماتی حمایت نکرد.

عبارت گند زدن به کارها که از سوی ترامپ مورد استفاده نهاده شد ظاهرا به یک گزارش ماه اوت پلتیکو اشاره دارد که در آن از اوباما نقل شد که به یک منبع ناشناس گفته بایدن پر از اشتباه است.

بخشی که در آن اوباما به بایدن گفت مجبور به نامزدی برای ریاست جمهوری نیست اشاره به دوره بعد از مرگ پسرش بو بایدن در اثر سرطان و عزادار شدن بایدن اشاره دارد.

اوباما از هیچ یک از نامزدهای رقابت مقدماتی حزب دموکرات حمایت نکرد و ترجیح داد رقابت بدون مداخله او صورت پذیرد اما در هفته گذشته حمایت فعالانه ای از معاون سابقش به عمل آورده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 456

به "ادعای ترامپ درباره اعتماد نداشتن اوباما به بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای ترامپ درباره اعتماد نداشتن اوباما به بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید