تور تایلند: بازگشایی مرزهای تایلند به روی گردشگران واکسینه شده کشورهای کم خطر از نظر شیوع کرونا

به گزارش مجله حیات، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، بازگشایی مرزهای تایلند به روی گردشگران واکسینه شده کشورهای کم خطر از نظر شیوع کرونا صورت می گیرد.

تور تایلند: بازگشایی مرزهای تایلند به روی گردشگران واکسینه شده کشورهای کم خطر از نظر شیوع کرونا

با تور تایلند از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا تایلند را ببینید.

مقام های تایلند اعلام کردند در راستای احیای اقتصاد خسارت دیده این کشور از یکم نوامبر مرزهای آن را به روی جهانگردان واکسینه شده کشورهایی که از نظر شیوع ویروس کرونا کم خطر محسوب می شوند، باز خواهند کرد.

پیش از همه گیری ویروس کرونا، تایلند به لطف جاذبه های طبیعی مختلف سالانه حدود 40 میلیون جهانگرد جذب می کرد. پیشتر جهانگردی 20 درصد از عایدی داخلی این کشور را در برمی گرفت.

اما محدودیت های سفری مرتبط با کرونا شرایط مالی این کشور را با مشکل روبرو کرد و در نهایت اقتصاد تایلند بدترین شرایط در بیش از 20 سال اخیر را تجربه کرد.

براساس تصمیم تازه مقام های تایلند مسافران واکسینه شده از 10 کشور از جمله بریتانیا، ایالات متحده، چین، آلمان و سنگاپور می توانند به این کشور سفر نمایند.

مسافران باید حین ورود به این کشور نتیجه منفی آزمایش کرونای خود را ارائه نمایند و بار دیگر هم پس از رسیدن یک آزمایش کرونای دیگر انجام دهند. درصورت منفی بودن نتیجه آزمایش دوم، این مسافران می توانند آزادانه سفر نمایند.

سال گذشته تعداد جهانگردان خارجی تایلند با 83 درصد کاهش به 6.7 میلیون نفر رسید و عایدی جهانگردی این کشور با 50 میلیارد دلار خسارت روبرو شد. این درحالی است که آمار جهانگردان خارجی در تایلند در دو سال پیش 39.9 میلیون نفر گزارش شده بود.

منبع: همگردی
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 997

به "تور تایلند: بازگشایی مرزهای تایلند به روی گردشگران واکسینه شده کشورهای کم خطر از نظر شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور تایلند: بازگشایی مرزهای تایلند به روی گردشگران واکسینه شده کشورهای کم خطر از نظر شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید