بازیکن سابق پرسپولیس علیه قهرمانی سرخ ها؛ این مدلی به درد نمی خورد ، به اتفاق بازی پرسپولیس در همه جای جهان می خندند!

به گزارش مجله حیات، دروازه بان پیشین دو تیم سپاهان و پرسپولیس در رابطه با اظهارنظرهای اعضای دو تیم پرسپولیس و سپاهان علیه یکدیگر در چند هفته گذشته نیز مطرح کرد: این صحبت ها وجهه خوبی ندارد.

بازیکن سابق پرسپولیس علیه قهرمانی سرخ ها؛ این مدلی به درد نمی خورد ، به اتفاق بازی پرسپولیس در همه جای جهان می خندند!

رحمان احمدی درباره کورس قهرمانی پرسپولیس و سپاهان در فصل بیست و دوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: پرسپولیس یک امتیاز بیشتر از سپاهان دارد و قهرمانی دست خودش است. سپاهان باید پیروز گردد و در انتظار لغزش پرسپولیس باشد. کار به اما و اگر آخر فصل کشیده چون در طول فصل هر دو تیم امتیازات مختلفی را از دست دادند. در این هفته ها اشتباهات داوری خیلی تاثیرگذار بود و تاثیرش در روند نتیجه گیری تیم ها معین و واضح است.

داوران در مشخص قهرمان نقش مستقیم داشتند!

او در ادامه مدعی شد: صحبت کردن در این رابطه هیچ فایده ای ندارد. منتظریم که یاری داور ویدیویی بیاید و داوران این دانش را فرا بگیرند و اشتباهات کمتری را در روند تصمیماتشان داشته باشند. به نظر من داوران در مشخص قهرمان نقش مستقیم داشتند!

دروازه بان پیشین دو تیم سپاهان و پرسپولیس در رابطه با اظهارنظرهای اعضای دو تیم پرسپولیس و سپاهان علیه یکدیگر در چند هفته گذشته نیز مطرح کرد: این صحبت ها وجهه خوبی ندارد. آن طرف درویش و این طرف مورایس علیه باشگاه مقابل صحبت می نمایند و این جالب نیست. البته اتفاقی که در بازی پرسپولیس با پیکان افتاد را هر جای جهان بگویید به شما می خندند. چرا بازی به استادیوم آزادی منتقل شد؟

حواشی آخر لیگ بر گردن فدراسیون و سازمان لیگ است

او اضافه نمود: وقتی که این ملاقات در استادیوم آزادی برگزار گردید، پیکان میزبان بود اما کل استادیوم طرفداران پرسپولیس بودند. حتی پیکان، رختکن تیم میزبان را در اختیار نداشت و این بی عدالتی بود. دیدم وحید قلیچ هم مصاحبه کرد که این قهرمانی به درد پرسپولیس نمی خورد و این درست نیست. خودشان به این باور رسیده اند. من این اتفاق را بر گردن فدراسیون و سازمان لیگ می اندازم چون آن ها اقتدار لازم را ندارند و این به ضرر فوتبالمان است.

احمدی با بیان اینکه چند وقت دیگر جام ملت ها و مقدماتی جام جهانی را پیش رو داریم و اگر لیگ درستی نداشته باشیم طبیعی است که نتیجه نمی گیریم مطرح کرد: من به عنوان یک بیننده لیگ را می بینم و امیدوارم هر تیمی که شایسته باشد به قهرمانی برسد. بعد از قهرمانی دوباره شدت اظهارنظرها بیشتر خواهد شد.

سپاهان لقمه آماده را پس داد

او ادامه داد: سپاهان لقمه آماده را پس داد. پس از گلزنی در بازی با ملوان عقب نشستند و این کار سم بزرگی بود و متاسفانه گل مساوی را خوردند. البته در بازی با ملوان داور به اشتباه، پنالتی سپاهان را نگرفت یا در بازی سپاهان با تراکتور، داوری به ضرر سپاهان بود. به علت همین مسائل است که می گویم داوران بسیار تاثیرگذارند. امیدوارم مشکل VAR حل گردد. البته مطمئنم خیلی زود این مشکل رفع نمی گردد. با ان شاءالله و ماشاءالله کار پیش نمی رود.

مربی پیشین سپاهان در سرانجام مطرح کرد: این بازی برای نساجی خیلی مهم است چون در لیگ، خیلی بد بودند. با این حال بازی پرسپولیس راحت تر از سپاهان است چون نساجی در لیگ می ماند و نتیجه این بازی برایش تاثیری ندارد اما مس کرمان کاندیدای سقوط است و سپاهان در کرمان کار راحتی نخواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1402 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 1418

به "بازیکن سابق پرسپولیس علیه قهرمانی سرخ ها؛ این مدلی به درد نمی خورد ، به اتفاق بازی پرسپولیس در همه جای جهان می خندند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن سابق پرسپولیس علیه قهرمانی سرخ ها؛ این مدلی به درد نمی خورد ، به اتفاق بازی پرسپولیس در همه جای جهان می خندند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید