با تعدادی از معروف ترین جاذبه های دیدنی کلمبیا آشنا شویم

به گزارش مجله حیات، از گشت و گذار خارج از جاده ای در پارک دریاچه ای ایالتی فینگر (Finger Lakes State Park) گرفته تا سردی یخچال شیطان (Devils Icebox) کلمبیا شما را به بیرون رفتن و لذت بردن از فصل ها تشویق می نمایند. با ما در مقاله معروف ترین جاذبه های دیدنی کلمبیا همراه باشید تا شما را با تعدادی از زیباترین جاذبه های گردشگری کلمبیا آشنا کنیم. قطعا، آشنایی با دیدنی های معروف کلمبیا برایتان جالب خواهد بود.

با تعدادی از معروف ترین جاذبه های دیدنی کلمبیا آشنا شویم

فهرست مطالب

دانشگاه David R. Francis Quadrangleپارک ایالتی پل سنگینت آبیپناهگاه باغ هالیگ هنری کلمبیاپارک دریاچه ای استفانموزه هنر و باستان شناسیمنطقه طبیعی گرینداستون (Grindstone)پارک ایالتی دریاچه انگشتی

دانشگاه David R. Francis Quadrangle

Francis Quadrangle امروزه به یک محل عمومی برای اجتماع دانش آموزان یا دانشجویان تبدیل شده است. این مورد از معروف ترین جاذبه های دیدنی کلمبیا با ساختمان های آجری به رنگ قرمز احاطه شده و نمای معماری زیبایی از تالار جسی دارد. تنها سازه اصلی باقی مانده آن، آموزشگاه سالن بوده که در سال 1892 به آتش کشیده شد. بجز زیبایی نمایان شده از ستون ها، چهارگوش نیز به بقیه مکانهای تاریخی قابل توجه دسترسی دارد. در هنگام هرگونه بازدید از چهارگوش بد نیست که به مقبره اصلی توماس جفرسون و زمین های باغ گیاه شناسی هم سری بزنید.

پارک ایالتی پل سنگی

این مورد از زیباترین جاذبه های گردشگری کلمبیا با وجود رسوبات سنگی معنا پیدا کرد و از زیرزمین نمایان شد. کوهنوردان می توانند از جهتهای طبیعت وحش گنز کریک (Gans Creek) لذت ببرند که به طول 8 مایل در یک منطقه دور پارک هستند. پارک ایالتی پل سنگی دارای یک دوره دائمی استعدادیابی ورزشی بوده که اشخاص می توانند مهارتهای خود را در زمینه نقشه خوانی و قطب نما پرورش دهند. در جهت زیرین منطقه، یکی از جاذبه های پل سنگی وجود دارد؛ یخچال شیطان و پل سنگی. در طول نیم مایلی یخچال شیطان هم گردشگران می توانند به گشت و گذار بپردازند.

نت آبی

این مکان به عنوان یکی از بهترین مکانهای موسیقی بوده و اسامی باندهای عظیم موسیقی را با خود به همراه دارد. نت آبی منزل تئاترهای درام، پایکوبی و آوازهای دهه 20 بوده و محیط و آکوستیکش باعث عالی بودن این مکان برای دیدن یک نمایش هستند. از دیگر ویژگی های شگفت انگیز این مورد از دیدنی های معروف کلمبیا، جمعیت مشتاق دانش آموزان، دانشجویان و اعضای گروه کشور کلمبیا بوده که دور استیج را محاصره می نمایند.

پناهگاه باغ ها

مقابل دفتر پناهگاه بیمه کورپورات (Corporate) در غرب شهر، نمایشگاه گیاه شناسی به همراه آبشارهای باغ های سنگی وجود دارد. این مورد از زیباترین جاذبه های گردشگری کلمبیا بین همه کسانی که با محیط باغ به آرامش می رسند، معروف است و هیچ هزینه عضویتی را به همراه ندارد. یکی از بهترین زمان ها در پناهگاه باغ ها، یکشنبه های ماه ژوئن و ژوئیه اتفاق می افتد؛ وقتی که سری کنسرت های پناهگاه باغ ها در نوسان هستند.

لیگ هنری کلمبیا

لیگ هنری کلمبیا که در وسط شهر قرار گرفته است و به اسم کل (CAL) نیز شناخته شده است، نبض پررونقی در صحنه هنر و فرهنگ کشور کلمبیا دارد. ارائه کارگاه های عظیمسالان، کمپ های تابستانه بچه ها و یک برنامه گروهی نمایشگاهی از امکاناتش بحساب می آیند. عضویت در گالری لیگ هنری کلمبیا مجانی بوده و گروه های مدرسه ای و بازدیدنمایندگان مشتاق را به رفتن در تورها تشویق می شوند.

پارک دریاچه ای استفان

این مورد از دیدنی های معروف کلمبیا دقیقا در شرق مرکز شهر قرار گرفته است. در مرکز پارک، دریاچه استفان 11 هکتاری یک ساحل شنای فصلی، فرصت های ماهیگیری و دسترسی قایقرانی غیرموتوری را فراهم می نماید. کارهای جالب دیگری که می توانید در دریاچه استفان انجام دهید، شامل استفاده از جهت سنگفرش شده دورتادور آب و لذت از آبشارهای بین راه هستند. این پارک به استراحتگاه های پیک نیک، خیمه سربسته و آمفی تئاتر سرباز مجهز بوده و در زمستان به اسب سواری در تپه و اسکیت روی یخ معروف است.

موزه هنر و باستان شناسی

شمال مرکز شهر، موزه هنر و باستان شناسی از طریق دانشگاه میزوری و گروه های هنری فراوان اداره می گردد. پذیرش موزه هنر و باستان شناسی مجانی بوده و بازدیدنمایندگان با تعداد نمایشگاه ها در هر گوشه موزه سورپرایز خواهند شد.

منطقه طبیعی گرینداستون (Grindstone)

فقط چند دقیقه با کمپ های دانشگاه میزوری و مرکز شهر فاصله دارد. منطقه طبیعی گرینداستون به عنوان یکی از دو مناطق آزاد کشور کلمبیا شناخته شده و همه 199 هکتار آن برای سگ ها و صاحبانشان باز هست. تنها منطقه در گرینداستون که سگ ها به قلاده نیاز دارند، در جهت سنگفرش شده رود هینکسون (Hinkson) بوده که بین دوچرخه سواران معروف هست.

پارک ایالتی دریاچه انگشتی

قبل از تبدیل شدن دریاچه انگشتی به یک مقصد عالی، یک معدن باریک برای شرکت ذغال سنگ پی بادی (Peabody) بود. بعد از توقف ماموریت های معدنی، با پیوستگی شرکت معدن و نماینده های فدرال، معدن مارک تواین (Mark Twain) باز پس گرفته شد و به چیزی که امروزه در پارک ایالتی دریاچه انگشتی وجود دارد، بدل گشت. به عنوان یکی از دو پارک ایالتی در میزوری که شامل آفرود بوده، پارک ایالتی دریاچه انگشتی بیش از 70 مایل جهت برای ماجراجویی با موتورسیکلت و موتورهای چهارچرخ دارد. علاوه بر جهتهای آفرود، دریاچه انگشتی امکان فعالیت هایی مانند شنا، ماهیگیری، قایقرانی بدون موتور و غواصی را هم فراهم می نماید.

منبع: همگردی
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 806

به "با تعدادی از معروف ترین جاذبه های دیدنی کلمبیا آشنا شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با تعدادی از معروف ترین جاذبه های دیدنی کلمبیا آشنا شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید