تمدید مهلت ارسال اثر به نمایشگاه ملی مد و لباس

به گزارش مجله حیات، مهلت ارسال آثار به سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی ویژه توانمندی های دانشجویان دختر تا انتها خرداد ماه تمدید شد.

تمدید مهلت ارسال اثر به نمایشگاه ملی مد و لباس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی این رویداد، فراخوان سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی با هدف الگوسازی در زمینه مد و لباس در حوزه های زندگی اجتماعی دانشجویان با هدف افزایش غرور ملی، ایجاد زمینه های ورود دانشجویان دختر به فضای کسب و کار در حوزه مد و لباس و صنایع دستی و حمایت از طراحان نوپا و دانشجو در راستای کارآفرینی و ایجاد اشتغال و تقویت امید به آینده تا سرانجام خردادماه جاری تمدید شد.

بخش های رقابتی این دوره از نمایشگاه شامل سه بخش طراحی، الگوسازی و دوخت لباس بانوان با استفاده از به روزرسانی یا استفاده مدرن از دست بافته ها و رودوزی های سنتی کشور، طراحی، الگوسازی و دوخت لباس های بانوان با تمرکز بر لباس های قومی (بروز رسانی یا استفاده مدرن از لباس های اقوام با توجه به کاربرد الگوی آنها با ذکر شناسنامه کار)؛ و هنرهای پوشیدنی شامل تولیدات صنایع دستی مرتبط با مد و لباس (زیورآلات، کیف، کفش، کمربند و......) است.

همچنین رویکردهای این نمایشگاه ملی، الگوها و سبک های اصیل و نوین ایرانی ـ اسلامی در پوشش مبتنی بر نمادهای فرهنگ، هنر و تمدن ایرانی، معرفی وجهه مدرن هنر ایرانی در هنرهای پوشیدنی، مدرن سازی پوشش های سنتی و قومی، ترویج فرهنگ محیط زیستی در استفاده از متریال سازگار با محیط زیست و یا قابل بازیافت اعلام شده است.

ثبت نام دانشجویان در این رویداد از طریق سامانه به آدرس www.fhne.ir امکان پذیر است و مهلت ثبت نام علاقه مندان برای شرکت در این رویداد تا 31 خردادماه تمدید شده است. پیش از این مهلت ارسال آثار این نمایشگاه تا 15 خردادماه اعلام شده بود.

شایان ذکر است علاقه مندان می توانند برای دنبال کردن نشست های آموزشی، اخبار و اطلاعیه های این نمایشگاه آدرس www.instagram.com/fhne.ir را دنبال نمایند.

سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی به همت معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز در تابستان 1400 برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 846

به "تمدید مهلت ارسال اثر به نمایشگاه ملی مد و لباس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت ارسال اثر به نمایشگاه ملی مد و لباس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید