حق دوست: به خاطر مجتبی حسینی پیکان را انتخاب کردم، پیکان تیمی بی حاشیه است

به گزارش مجله حیات، هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن تأکید کرد، به خاطر حضور مجتبی حسینی در پیکان تصمیم گرفته است این تیم را انتخاب کند.

حق دوست: به خاطر مجتبی حسینی پیکان را انتخاب کردم، پیکان تیمی بی حاشیه است

مجتبی حق دوست در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره جدایی اش از ذوب آهن گفت: واقعیت این است که من قرار بود با باشگاه ذوب آهن مذاکره کنم و از چند تیم دیگر هم پیشنهادهای خوبی داشتم، ولی در نهایت تصمیمی دیگر گرفتم، وقتی پیشنهاد پیکان رسید، با آنالیز شرایط آنها تصمیم گرفتم که این تیم را انتخاب کنم.

وی درباره دلایل انتخاب کردن پیکان توضیح داد: من در ذوب آهن با مجتبی حسینی کار کردم و علت آمدنم به پیکان این مربی بود، چون دوست داشتم دوباره بازی کردن زیر نظر حسینی را تجربه کنم. خوشحالم که به یک باشگاه بی حاشیه و باامکانات آمده ام و امیدوارم فصل خوبی را در پیکان سپری کنم.

بازیکن تازه پیکان در واکنش به اینکه خیلی ها معتقدند پیکان بین تیم های لیگ فزونی تیم بلندپروازی نیست و معمولاً هدفش ماندن در لیگ برتر است، گفت: پیکان براساس بودجه مشخصی که دارد هزینه می نماید و یک باشگاه قدیمی و باامکانات است. پیکان همواره سکوی خوبی برای پیشرفت بازیکنان بوده است و فکر می کنم فصل آینده هم بتوانیم یک تیم خوب را راهی مسابقات لیگ برتر کنیم.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 978

به "حق دوست: به خاطر مجتبی حسینی پیکان را انتخاب کردم، پیکان تیمی بی حاشیه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حق دوست: به خاطر مجتبی حسینی پیکان را انتخاب کردم، پیکان تیمی بی حاشیه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید