عمل جراحی هوشنگ کامکار با موفقیت انجام شد

به گزارش مجله حیات، ارسلان کامکار نوازنده و آهنگساز شناخته شده موسیقی کشورمان از ضبط آلبوم نو خود با همراهی برادر خود هوشنگ کامکار خبر داد.

عمل جراحی هوشنگ کامکار با موفقیت انجام شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از امور رسانه ای پروژه، ارسلان کامکار آهنگساز و نوازنده گفت: هم اکنون به همراه هوشنگ کامکار مشغول ضبط یک آلبوم موسیقی هستیم که آهنگسازی این آثار تمام شده است و کار ضبط آن را شروع کرده ایم.

این آهنگساز با اشاره به اینکه این آلبوم به اشعار فروغ فرخزاد اختصاص دارد، بیان نمود: چند هفته ضبط اثر به دلیل عمل هوشنگ کامکار به تعویق افتاد، زیرا مدتی بود که قلبش دچار مشکل شده بود. بعد از مراجعه به پزشک متوجه شدیم باید عمل باز قلب انجام دهد که خوشبختانه عمل با موفقیت انجام شد.

کامکار افزود: آهنگسازی تمامی قطعات به عهده هوشنگ کامکار بوده است و من از دو ماه پیش برای ضبط قطعات این اثر موسیقایی با او همکاری می کنم. خوشبختانه ضبط ساز های زهی اجرا شده است و زمانیکه دوران استراحت هوشنگ تمام شود ضبط آلبوم را به سرانجام می رسانیم.

وی بیان نمود: در این آلبوم شش قطعه وجود دارد و عنوان اشعار تولدی دیگر، بعدها، کلاغی که پرید، از فراز سرما و... است که از مجموعه اشعار فروغ فرخزاد انتخاب شده است. این اثر به زودی منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. ممکن است هر کدام از آثار به صورت تک ترک منتشر شود که به زودی درباره آن تصمیم گیری می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 تیر 1401 بروزرسانی: 22 تیر 1401 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 1263

به "عمل جراحی هوشنگ کامکار با موفقیت انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمل جراحی هوشنگ کامکار با موفقیت انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید