فال ابجد امروز چهار شنبه 14 دی ماه 1401؛ یک خبر خشنود کننده به تو می رسد

به گزارش مجله حیات، فال ابجد امروز چهار شنبه 14 دی ماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز چهار شنبه 14 دی ماه 1401؛ یک خبر خشنود کننده به تو می رسد

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسکمک به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 14 دی ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب ج آ

این قصد و نیتی که داری موجب تشویش و نگرانی تو میگردد. پس آن را از فکر و فکرت بیرون کن. اگر دیگران با تو موافق نیستند، تو دلتنگی مکن و خویشتندار باش. آنان عاقبت پشیمان خواهند شد. اگر مسافر داری و برایش دلتنگ هستی، به سلامت باز میگردد. در عبادت کوتاهی مکن و بدان که خداوند ناظر و حافظ توست. این را بدان که عاقبت کار ها به نفع و دلخواه تو پیش میرود و تو به مقصود می رسی.

اردیبهشت: دج د

طالعت روشن است و پیروزیت و سعادت به تو روی خواهد نمود پس غم مخور. مال یا چیزی را از دست داده ای آن را به دست خواهی آورد. در کار ها به خدا توکل کن و به فکر سود و زیانش نباش. تا چند روز آینده خبر شاد نماینده ای خواهی شنید و کار ها بر وفق مراد تو پیش خواهد رفت و به مقصود خواهی رسید انشا الله.

خرداد: آ د د

طالعت خوب است، اما اگر راحت طلب هستی، از این نیت که نموده ای منصرف شو، چون پشیمان خواهی شد. آدمی شتابزده و عجول هستی. زنی کوتاه قد و سفید چهره درصدد حیله و نیرنگ زدن به تو است. مراقب باش به دام او گرفتار نشوی. اگر قصد سفر داری تا پانزده روز آن را به تاخیر بیانداز تا از سستی و غمی که تو را به خود مشغول نموده است بیرون بیایی. مدتی است با خودت درگیر هستی. زندگی شیرین و با ارزش است، خودت را دریاب و به خداوند توکل کن. همه چیز در دست اوست و هر چه او صلاح بداند همان میگردد.

تیر: ج آ آ

به آنچه نیت نموده ای میرسی، اما باید منتظر بمانی. از اعمال بد دوری کن تا از غم و رنج در امان بمانی. از فکر بد و پول حرام دوری کن، خداوند روزی تو را به تو حواله نموده است. به زودی یک خبر شاد نماینده به تو میرسد که تغییراتی در زندگی تو به وجود می آورد. اگر در همه امور به خداوند توکل کنی به مقصودت می رسی.

مرداد: د آ آ

آینده خوبی در پیش داری اگر همتت را به کار بگیری، با پیروزیت فاصله ای نداری. افکار و نیات پاک در سر داشته باش تا خداوند تو را در کارهایت کمک دهد به زودی گشایشی در کار ها پیدا میگردد. از چیزی نگرانی در دل داری، نگران نباش. اگر چیزی را از دست داده ای به صلاح تو بوده، خیری در آنست.

شهریور: آ ج ج

چیزی حلال به تو رسیده و یا میرسد. گشایش در کارت پیدا شده، ولی کسی از تو رنجیده خاطر است، از او دلجویی کن افرادی تنگ نظر با تو دشمنی مینمایند به خداوند پناه ببر تا از شر آن ها در امان باشی در این نیت که نموده ای پا بر جا باش و به خداوند توکل کن. آنچه را که آرزو داری به آن میرسی انشا الله.

مهر: ب د ج

به زودی مشکل ات برطرف میگردد، اما نباید از کسی توقع خیر و راحتی داشته باشی. چیزی را از دست داده ای که به زودی به دست می آوری. اگر با کسی دعوا و مخاصمه داری عاقبت به نفع تو تمام می گردد. اگر چنین قصدی را اکنون دارید چند روزی صبر کنید و سپس به آن اقدام کنید. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو می گردد و کارت بالا می گیرد.

آبان: د ب ب

نیت خوبی کردی. قصد انجام هر کاری را داری، در آن به توفیق می رسی. به زودی از رنج و غم رهایی می یابی. عیب تو اینست که راز دلت را به همه میگویی از این کار پرهیز کن. در هر کاری به خدا توکل کن تا کارت کامل انجام گردد.

آذر: ج د ج

فالت خوب است. اگر صبر داشته باشی به مقصود میرسی. گشایشی در کارت دیده میگردد. باید برای رسیدن به مقصود خود همت و تلاش کنی. کسی با تو دشمنی میکند مراقب خودت باش. اگر گم شده ای داری آن را پیدا میکنی. اگر مسافر یا غایبی داری از او خبر بدست می آوری.

دی: آ آ ج

از خصومت دست بردار و اگر قصد انجام کاری ناصواب داری، یا فکری بد در سر داری از آن دست بردار. از کسی که چشمانی کبود و رنگی سرخ دارد دوری کن. کسی از تو رنجور شده باید از او دلجویی کنی. اگر خواسته و آرزویی داری تا چند روز آینده به آن میرسی. صدمه ای متوجه توست. صدقه بده انشا الله برطرف خواهد شد. از فکر بد، پول و در آمد حرام دوری کن. در همه کار ها به خدا توکل کن.

بهمن: ب ا ب

نیتت بر آورده می گردد و به آرامش و سلامت و سعادت میرسی. اگر بیمار هستی بهبود پیدا میکنی. اگر قصد معامله و خرید و فروش داری از آن سود خواهی برد. اگر قصد سفر تجاری داری سودبخش خواهد بود خلاصه اینکه هر قصد و نیتی که داری به آن عمل کن، چون طالعت سعد است و همه چیز بر وفق مراد تو خواهد بود.

اسفند: ج ا ج

به آنچه که نیت نموده ای میرسی، اما باید صبر داشته باشی. کسی در پی بدگویی و صدمه زدن به توست، اما پیروز نمیگردد. این روز ها نادانی میکنی و به اندرز و نصایح دیگران توجه نمیکنی. در این فکر هستی که عاقبت کارت چه میگردد اگر صبر کنی کارت سر و سامان میگیرد. اگر قصد انجام کاری را داری چند روزی دست نگهدار.

منبع: فرادید
انتشار: 19 دی 1401 بروزرسانی: 19 دی 1401 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 1363

به "فال ابجد امروز چهار شنبه 14 دی ماه 1401؛ یک خبر خشنود کننده به تو می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز چهار شنبه 14 دی ماه 1401؛ یک خبر خشنود کننده به تو می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید