مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا

به گزارش مجله حیات، با قطار GO : از ایستگاه Rogue Hill GO با اتوبوس TTC 85 Sheppard East به این باغ وحش بروید.

مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا

بیشتر باغ وحش در فضای باز است ، اما محوطه های سرپوشیده هم دارد. این فضاهای سرپوشیده شامل بخش جنگل بارانی آفریقا ، استرالیا ، هندو مالایا ، خانه زرافه ، گبفت شاپ ، بحش عضویت ، سرویس بهداشتی و رستوران است.

باغ وحش را با فعالیتها و منابعی که یادگیری را برای بچه ها سرگرم کننده و راحت تر کرده است، ببینید و سرگرم شوید. افراد جوانتر را میتوانید در مدرسه آنلاین باغ وحش ثبت نام کنید ، در گردش های مجازی میتوانید در حالی که در خانه خود با لباس راحتی نشسته اید، به سادگی در باغ وحش بگردید.

در واقع شما می توانید از نزدیک با حیوانات و مراقبان باغ وحش بدون اینکه کاناپه خود را ترک کنید ، از نزدیک دیدن کنید. سوالاتی از نگهبانان باغ وحش دارید؟ در ارتباطات زنده تعاملی میتوانید سوال خود را بپرسید و در مورد حیوان ها و قسمت های مختلف باغ وحش بیاموزید.

Terra Lumina بازدیدکنندگان را به سفری نورانی از آینده سیاره ما می برد. با عبور از یک درگاه ، مسافران به یک چشم انداز خارق العاده از سال 2099 منتقل می شوند ، زمانی که انسانها یاد گرفته اند که در هماهنگی با طبیعت زندگی کنند و از سیاره ما و حیات وحش که آن را خانه خود میدانند محافظت کنند.

منبع مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا

انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 999

به "مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید