انتها آذر فرصت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در اصفهان

به گزارش مجله حیات، مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن با توجه به افزایش تقاضا در شهر های مختلف در اصفهان، همزمان با سراسر کشور تمدید شد.

انتها آذر فرصت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در اصفهان

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، امیر زاغیان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: اهالی استان اصفهان که متقاضی بهره مندی از مزایای این طرح هستند می توانند تا خاتمه آذر با مراجعه به نشانی اینترنتی saman.mrud.ir برای نام نویسی در طرح نهضت ملی مسکن اقدام نمایند.

امیر زاغیان با بیان اینکه شرایط ثبت نام در این طرح تسهیل یافته است، گفت: پیش تر متقاضیان برای ثبت نام لازم بود چهار شرط شامل برخوردار نبودن از امکانات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب (فرم ج سبز)، برخوردار نبودن از مالکیت خصوصی از اول فرودین 1384، تاهل و سابقه حداقل 5 سال سکونت در شهر مورد تقاضا را دارا می بودند که در حال حاضر دو شرط از این شروط تسهیل بیشتری یافته است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه برنامه این استان در طرح نهضت ملی مسکن معادل 5.7 درصد نسبت به کشور است گفت: براین اساس در استان اصفهان برای یک سال احتیاج به ساخت حدود 60 هزار واحد است که این عدد برای چهار سال به بیش از 200 هزار واحد می رسد.

زاغیان گفت: در حال حاضر از 109 شهر استان اصفهان برای تعداد 43 شهر تامین زمین شده که هم اکنون امکان ثبت نام در سامانه برای این شهر ها فراهم است.

وی گفت: در حال حاضر ثبت نام برای شهر های فولادشهر، بهارستان، مجلسی، شاهین شهر، شهرضا، کاشان، اردستان، اژیه، انارک، برزک، تودشک، تیران، جندق، حسن آباد، خوانسار، خور، داران، دهق، زواره، سده لنجان، علویجه، فرخی، فریدونشهر، گلپایگان، مهاباد، میمه، نصرآباد، نوش آباد، نیاسر، هرند، ورزنه، وزوان، کمه، کوهپایه، آران وبیدگل، ایمانشهر، باغ بهادران، بویین میاندشت، طالخونچه، فلاورجان، قهدریجان، گلدشت و نطنز فعال است.

انتهای پیغام

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 بهمن 1400 بروزرسانی: 26 بهمن 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 1132

به "انتها آذر فرصت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها آذر فرصت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید