چاپ 110هزار جلد کتابچه معرفی جاذبه های گردشگری در لرستان

به گزارش مجله حیات، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان از چاپ و بازنگری 110هزار جلد کتابچه با مضمون معرفی جاذبه های تاریخی، فرهنگی، طبیعی و گردشگری در استان خبر داد.

چاپ 110هزار جلد کتابچه معرفی جاذبه های گردشگری در لرستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان، سیدامین قاسمی امروز شنبه 21 تیرماه در این خصوص گفت: محتوای اصلی این کتابچه ها شامل سه بخش میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوده که در آن به آثار مهم و سایر جاذبه های گردشگری شهرستان های استان لرستان اشاره شده و بخش دیگری از محتوای آنها نیز به مباحث مردم شناسی هر شهرستان اختصاص دارد.

قاسمی در خصوص کاربرد این کتابچه ها گفت: این سری کتابچه ها با هدف معرفی جاذبه های گردشگری استان لرستان، راهنمای گردشگران و افزایش توسعه گردشگری در نمایشگاه ها، تعطیلات نوروز و دیگر مناسبت های مختلف بین بازدیدکنندگان توزیع می شوند.

او با اشاره به ضرورت حمایت از چرخ اقتصاد در لرستان اذعان داشت: هر ساله فرایند تالیف کتابچه ها توسط کارشناسان حوزه میراث فرهنگی لرستان معین و بررسی و مورد بازنگری قرار می گیرند و پس از انتشار در نمایشگاه و جشنواره های مختلف استانی، ملی و بین المللی توزیع خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اظهار کرد: به منظور معرفی مطلوب جاذبه های گردشگری لرستان ساخت بیش از 60 کلیپ یک دقیقه را نیز برای انتشار در فضاهای مجازی در دستور کار قرار دادیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 286

به "چاپ 110هزار جلد کتابچه معرفی جاذبه های گردشگری در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپ 110هزار جلد کتابچه معرفی جاذبه های گردشگری در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید