کیفیت خوب هوای پایتخت به لطف باد و باران

به گزارش مجله حیات، شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گزارش داده است که درحال حاضر کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول است و به دلیل وزش باد و بارش باران پیش بینی می گردد که کیفیت هوا همچنان در شرایط قابل قبول باقی بماند.

کیفیت خوب هوای پایتخت به لطف باد و باران

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا طی صبح امروز (22 اسفند) کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران به دلیل کاهش تردد خودروها و وزش باد مؤثر همراه با بارش باران در محدوده قابل قبول خواهد بود.

در طول روز نیز حاکمیت جو ناپایدار همراه با تداوم بارش، شرایط مناسبی را برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می نماید. وزش باد مؤثر و بارش های پراکنده تا اواخر وقت امروز ادامه دارد و از این رو پیش بینی می گردد که کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول باشد.

طی صبح فردا شنبه (23 اسفند) با شروع تردد خودروها انتظار می رود که غلظت آلاینده ها تاحدودی افزایش پیدا کند اما با وجود این کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول خواهد بود.

طی روز نیز وزش باد موثر از تجمع آلاینده ها جلوگیری می نماید اما با کاهش تدریجی ناپایداری جوی و تندی باد تا اواخر وقت روز شنبه و افزایش ترافیک شامگاهی، برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

بر اساس این گزارش، کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 81 در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین 74 همچنان در شرایط قابل قبول است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 696

به "کیفیت خوب هوای پایتخت به لطف باد و باران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیفیت خوب هوای پایتخت به لطف باد و باران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید