ادعای رسانه ایتالیایی: لائوتارو قید بارسلونا را زد و با رئال مادرید به توافق رسید

به گزارش مجله حیات، یکی از رسانه های کشور ایتالیا مدعی شده که مهاجم مورد نظر بارسایی ها در تیم فوتبال اینتر، با باشگاه رئال مادرید به توافق رسیده است.

ادعای رسانه ایتالیایی: لائوتارو قید بارسلونا را زد و با رئال مادرید به توافق رسید

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، شبکه اسپورت مدیاست ایتالیا مدعی شده است که باشگاه رئال مادرید برای عقد قراردادی 100 میلیون یورویی با لائوتارو مارتینس با باشگاه اینتر توافق و رقیب دیرینه خود بارسلونا را غافلگیر نموده است.

بارسلونا از بیش از یک سال پیش خواستار خرید مهاجم 23 ساله اینتر بود و با وجود تمایل خود او به رفتن به نوکمپ این جابه جایی محقق نشد، چرا که نراتزوری حاضر نبود بازیکنش را با رقمی کمتر از بند فسخ 111 میلیون یورویی قرارداد او بفروشد.

در حالی که در روزهای اخیر خبرهای تازه ای درباره سفر نمایندگان لائوتارو مارتینس به بارسلونا برای شروع دور جدید مذاکرات منتشر شده بود، اکنون شبکه اسپورت مدیاست ادعا نموده است که رئال مادرید برای خرید این بازیکن دست به کار شده و حتی توافق های اولیه هم حاصل شده است. براساس این ادعا پیشنهاد 100 میلیون یورویی رئال مادرید مورد پذیرش باشگاه ایتالیایی واقع شده است. در واقع این شبکه مدعی شده است که رئال مادرید 40 میلیون یورو از این رقم را با فرستادن اشرف حکیمی به اینتر در تابستان امسال پرداخته و با رقمی بین 50 تا 60 میلیون یورو دیگر می تواند لائوتارو را به خدمت بگیرد.

در همین حال این شبکه اعلام نموده که باشگاه اینتر با دریافت مابه التفاوت ارزش دو بازیکن میخواهد مهمترین گزینه سرمربی اش در بازار نقل وانتقالات یعنی انگولو کانته هافبک فرانسوی چلسی را در ازای 50 میلیون یورو بخرد. همین منبع خبری مدعی شده است که رئال مادرید با خود بازیکن نیز توافق نموده و به او حقوقی معادل هشت میلیون یورو در سال پیشنهاد داده است. این رقم دو میلیون یورو کمتر از حقوقی است که بارسلونا به او پیشنهاد داده بود، اما باز هم بیش از پنج میلیون یورویی است که اینتر برای او در صورت تمدید قراردادش در نظر دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 301

به "ادعای رسانه ایتالیایی: لائوتارو قید بارسلونا را زد و با رئال مادرید به توافق رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای رسانه ایتالیایی: لائوتارو قید بارسلونا را زد و با رئال مادرید به توافق رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید