استاد دانشگاه فردوسی مشهد درگذشت

به گزارش مجله حیات، به گزارش خبرنگاران در خراسان رضوی، دکتر شمس الدین ناظمى، عضو هیات علمى گروه مدیریت دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد، 4 فروردین ماه 1400 چشم از جهان فروبست.

استاد دانشگاه فردوسی مشهد درگذشت

از مرحوم دکتر ناظمی دو عنوان کتاب اصول شرکت در نمایشگاه ها، بازرگانی- تخصصی از انتشارات شرکت تعاونی کارآفرینان فرهنگ و هنر و سیر تکاملی کیفیت در سازمان های خدماتی از انتشارات به نشر به جا مانده است.

دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در پی ضایعه درگذشت مرحوم دکتر شمس الدین ناظمی در پیامی آورده است خدمات ارزنده، کوشش های علمی و افتخارات آن استاد فرهیخته در اعتلای نام دانشگاه فردوسی مشهد و پرورش دانش آموختگان توانمندی که امروز خود در جایگاه های مختلف علمی و مدیریتی، وارث اندیشه آن مرحوم هستند، یادگاری ارزشمند برای جامعه علمی کشور خواهد بود.

بهمن ماه سال گذشته طی مراسمی با حضور هیأت رئیسه دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد و جمعی از اساتید، سایت دکتری دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد، در جهت تکریم و هویت بخشی فرهیختگان دانشگاهی به نام استاد شمس الدین ناظمی نام گذاری شده بود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 736

به "استاد دانشگاه فردوسی مشهد درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاد دانشگاه فردوسی مشهد درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید