با حمایت برند اکشن تنها نماینده ایران فاتح اورست شد.

به گزارش مجله حیات، برند اکشن که سابقه طولانی در حمایت از رویدادهای ورزشی و پرهیجان مورد علاقه جوانان و نوجوانان جامعه دارد؛ حمایت از استعدادهای نوپا و بکر را یکی از اهداف اصلی خود قرار داده است.

با حمایت برند اکشن تنها نماینده ایران فاتح اورست شد.

در راستای این هدف، اکشن در چند سال گذشته با حمایت از اولین رویداد بین المللی دوی ماراتن ایران در جزیره زیبای کیش، مسابقات دریفت قهرمانی کشور، انتخابی هندبال استعدادهای برتراستان تهران و البرز، سعی در برداشتن گام های عملیاتی در این راستا داشته است.

جدیدترین اقدام اکشن در این راستا، حمایت از کوهنورد عزیز ایرانی در راستا صعود به قله اورست است.امین دهقان، هیمالیانورد ایرانی تنها کننده ایران در اکسپدیشن 2021 اورست بود. مقدمات این صعود از چند ماه قبل برنامه ریزی شد، روزهایی که با تمرینات و آماده سازی سخت، تحقق رویای صعود به اورست را رقم زد.

برند اکشن ضمن ابراز خرسندی بابت این صعود غرورآفرین برای میهن عزیزمان ایران، از سایر برندهای ایرانی دعوت نمود تا با حمایت از جوانان با استعداد و ورزشکار کشورمان، زمینه حضور آنان در رویدادهای بین المللی را فراهم آورده و علاوه بر کسب افتخار برای کشور ایران، موجب افزایش انگیزه و اشتیاق در دیگر جوانان با استعداد کشورمان باشند.

امین دهقانی در مصاحبه ایسنا با اشاره به جزییات صعود بیان نمود، افتخار می کنم که در این سفر از لوازم کوهنوردی فروشگاه های ایرانی استفاده نموده و ضمن استفاده از محصولات متنوع برند اکشن در طی سفر، پرچم این برند ایرانی را برای اولین بار بر فراز بام دنیا به اهتزاز در می آورم.

قله اورست که بلندترین قله دنیا شناخته می شود و لقب بام دنیا را به خود اختصاص داده است از جایگاهی ویژه در بین افراد به ویژه کوهنوردان برخوردار است، قله اورست دارای ارتفاعی در حدود 8848 متر در رشته کوه های هیمالیاست وصعود به آن، نیازمند برخورداری از تجربیات و آمادگی جسمانی و آمادگی روحی ویژه ای است.

تمامی کوه نوردان حرفه ای صعود به اورست را به عنوان هدف مهمی در طول زندگی خود دنبال می کنند اما در این میان تنها تعدادی از آنها پیروز به صعود خواهند شد و بسیاری دیگر به علت دشواری های صعود و هزینه ها بالا در حسرت آن باقی می مانند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 820

به "با حمایت برند اکشن تنها نماینده ایران فاتح اورست شد." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با حمایت برند اکشن تنها نماینده ایران فاتح اورست شد."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید