تازه ترین شرایط علی انصاریان، تغییرات مثبت در ریه بیمار

به گزارش مجله حیات، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا هاشمیان در گفتگو با برنامه طبیب، با اشاره به اینکه درگیری ریه علی انصاریان از ابتدا از آقای میناوند بالاتر بود، اظهار کرد: ولی ما برای ایشان از روش های غیرتهاجمی استفاده کردیم که گاها استفاده از روش های غیرتهاجمی هم برای ریه هایی که بسیار آزرده است، می تواند خطراتی داشته باشد.

تازه ترین شرایط علی انصاریان، تغییرات مثبت در ریه بیمار

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

وی با تأکید بر اینکه همچنان مقداری هوا هنوز در ریه ایشان در گردش است، مطرح نمود: ما در این مدت مؤکدا شواهدی را که می دیدیم زیر نظر گرفتیم و با چهار تن از متخصصان معتبر کشور در تماس هستیم و از چهار تن از جراحان و همچنین از فوق تخصص های آی سی یو برای فرایند درمان ایشان به صورت حضوری کمک گرفیتم، سی تی اسکنی که ساعاتی پیش گرفتیم نشان می دهد ریه سمت راست بهتر شده و ریه سمت چپ نیز کماکان به سمت بهبودی است ولی هنوز آن مقدار هوایی که در ریه بود وجود دارد و از آن ناحیه احساس خطر می کنیم.

این پزشک متخصص در ادامه افزود: تنفس ایشان همچنان با روش غیرتهاجمی و با ماسک جلو می رود، هوشیار هستند و خودشان غذای شان را میل می کنند اما همچنان با کمبود اکسیژن روبرو هستند، مراحل درمانی بر اساس پروتکل های درمانی کشور و بسیار محکم جلو می رود، اما وقتی رضایتمندی را داریم که دیگر شواهدی از درگیری های ریوی نداشته باشیم.

هاشمیان همچنین شرح داد: در هر صورت مشورت ها مرتبا اجرا شده و کمیسیون پزشکی فوق تخصصی را برای ریه ایشان به صورت مرتب برگزار می کنیم. اما هنوز پی سی آر ایشان مثبت است و هنوز ویروس در بدن شان و در حال انتقال است و به همین دلیل ملاقاتها و ملاقات ها با مراعات پروتکل ها برقرار می شود، لذا از مردم می خواهیم برای ایشان دعا کنند تا فرایند درمان با همین آرامش جلو رفته تا به بهبودی کامل بیانجامد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 629

به "تازه ترین شرایط علی انصاریان، تغییرات مثبت در ریه بیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین شرایط علی انصاریان، تغییرات مثبت در ریه بیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید