حسینی: پیش بینی این سبک بازی نفت را می کردیم، کادر بزرگی از بازیکن نداریم که 3 بازیکن به تیم امید بدهیم

به گزارش مجله حیات، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت که پیش بینی این نمایش از تیم حریف را داشته است.

حسینی: پیش بینی این سبک بازی نفت را می کردیم، کادر بزرگی از بازیکن نداریم که 3 بازیکن به تیم امید بدهیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سیدمجتبی حسینی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، گفت: در مصاحبه قبل از بازی، پیش بینی این سبک بازی را کرده بودم. می دانستم آنها در برخی خطوط بازیکنان باتجربه دارند که می توانند کار را برای ما سخت کنند و با آن تجربه و پختگی راه بستن بازی را بلد بودند.

وی افزود: حریف ما فقط برای دفاع کردن آمده بود و اگر در اتفاقات فوتبالی توانست، به ما ضربه بزند. پیش بینی این بازی را داشتیم، اما باز هم توانستیم موقعیت هایی ایجاد کنیم. در این مدل بازی ها همیشه گل کم است و اگر تک موقعیت هایی را که ایجاد کردیم، تبدیل به گل می کردیم، می توانستیم برنده باشیم.

باید از بازیکنانم تشکر کنم که با وجود جوانی، خیلی انرژی در زمین گذاشتند. سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان این جمله تأکید کرد: بازی اول همیشه جزو سخت ترین بازی هاست و مطمئنم که تیم ما می تواند در آینده شکل بهتری بگیرد.

حسینی در پاسخ به این سؤال که آیا معضل این تیم برای دادن بازیکن به تیم امید همزمان با شروع لیگ حل خواهد شد یا نه، گفت: تیم ما یک تیم کم هزینه است. پایه تیم ما در این فصل روی بازیکنان جوان بوده و اگر این سه بازیکن را به تیم امید بدهیم، باید چه کار کنیم؟ ما کادر بزرگی از بازیکنان نداریم و تیم ثروتمندی نیستیم. بیشتر بازیکنان ما از لیگ دسته اول و دسته دوم آمده اند یا بازیکنان جوان فصل قبل مان هستند. وقتی تیمی روی بازیکنان جوان سرمایه گذاری کرده است، نباید ضربه بخورد. ما نه می خواهیم تیم امید ضربه بخورد نه تیم خودمان که تیمی جوان و کم هزینه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 آبان 1400 بروزرسانی: 21 آبان 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 1030

به "حسینی: پیش بینی این سبک بازی نفت را می کردیم، کادر بزرگی از بازیکن نداریم که 3 بازیکن به تیم امید بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: پیش بینی این سبک بازی نفت را می کردیم، کادر بزرگی از بازیکن نداریم که 3 بازیکن به تیم امید بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید