اخبار صنعت

رونمایی از اولین خودروی تولیدی سونی

7 ژانویه 2020 ویژن-اس (Vision-S) در نمایشگاه سالانه CES در لاس وگاس رونمایی شد و پس از آن در ژوئیه سال 2020 برای توسعه به توکیو رسید. این شتاب نشان می دهد که چگونه این غول الکترونیکی در حال ورود احتمالی به بازار خودرو است.

29 مهر 1399

خبرنگاران 10 مدرسه جدید در روانسر راه اندازی شد

کرمانشاه - خبرنگاران- مدیر آموزش و پرورش روانسر گفت: برای شروع سال تحصیلی جدید 10 واحدآموزشی در این شهرستان راه اندازی شده است.

26 مهر 1399

پیشنهاد شهرخودرو به 3 تیم لیگ فزونی برای جذب بازیکن

باشگاه شهرخودرو خراسان با 3 باشگاه لیگ رجحان برای جذب بازیکن در فصل جابجایی مذاکره داشته است.

25 مهر 1399

شیوه ارزشیابی مجازی دروس تربیت بدنی 1 و 2 دانشگاه صنعتی کرمانشاه اعلام شد

اداره تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در اطلاعیه ای شیوه ارزشیابی مجازی دروس تربیت بدنی 1 و 2 را خاطرنشان کرد.

24 مهر 1399

درباره روز کریسمس و پیدایش بابانوئل چه می دانید؟

پیروان مذهب مسیحیت هر سال در روز تولد حضرت عیسی (ع)، روز کریسمس را جشن می گیرند. در این روز مردم به یکدیگر هدیه می دهند، درخت کریسمس تزئین می کنند، در مراسم کلیسا شرکت می کنند و در کنار خانواده و دوستان شام می خورند.

18 مهر 1399

5 سبزی که بهتر است خام بخورید

انتخاب/ بسیاری از افراد از سبزیجات پخته شده لذت نمی برند و ترجیح می دهند سبزیجات را خام و به شکل سالاد مصرف کنند. یک خبر خوب برای این گروه از افراد را می توان این موضوع دانست که برخی از سبزیجات را بهتر است خام مصرف کنید تا پخته.درست است که خام گیاه خواری...

17 مهر 1399

ناامیدی از برق امید! ، رایگان شدن برق فقط برای خانه های خالی است

دولت با طرح برق امید اعلام نموده است برق کم مصرفها رایگان می گردد که باید گفت با الگویی که دولت در نظر گرفته فقط خانه های خالی از سکنه برقشان رایگان خواهد بود.

17 مهر 1399

صندوق دارا دوم شامل چه سهم هایی است؟

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روزنامه خراسان؛ نگاهی به میزان و ارزش سهام چهار پالایشگاه تهران، تبریز، بندرعباس و اصفهان نشان می دهد دولت می تواند از محل فروش سهام این شرکت ها بیش از 90 هزار میلیارد تومان درآمد کسب کند.

15 مهر 1399

گام مهم موسسه صندوق فولاد در شفاف سازی با راه اندازی سامانه شفافیت

به منظور افزایش شفافیت به عنوان شعار محوری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی سامانه هوشـمند داشـبورد مدیریتی صندوق بازنشستگی فولادراه اندازی می گردد.

14 مهر 1399

خبرنگاران بیش از 200 واحد تولیدی در منطقه ویژه مالی بانه ایجاد می گردد

سنندج - خبرنگاران - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان با اشاره به اینکه هنوز پروانه بهره برداری منطقه ویژه مالی بانه توسط شورای عالی مناطق آزاد صادر نشده است، گفت: براساس مطالعات صورت گرفته بیش از 200 واحد تولیدی در 2 فاز این منطقه ایجاد می گردد....

13 مهر 1399

خبرنگاران بیمه اماکن مسکونی شهری و روستایی باید در کشور تقویت گردد

تهران - خبرنگاران - معاون امور بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور با اظهار تاسف از ضریب نفوذ پایین بیمه واحدهای مسکونی در کشور گفت: بیمه اماکن مسکونی شهری و روستایی باید در کشور تقویت گردد.

13 مهر 1399

خبرنگاران ورشوسازی بروجرد میراثی ماندگار در راه جهانی شدن

بروجرد - خبرنگاران - صدای دلنشین چکش صنعتگران پر ذوق در کوچه پس کوچه های بازار قدیمی بروجرد هنوز هم آهنگ دلنوازی را به گوش عابران و رهگذران می رساند، نوایی که ریشه در ذوق هنرمندانی دارد که در گذر زمان میراث دار و احیاگر ورشو سازی این دیار هستند.

7 مهر 1399

تعاونی های هندیجان با مسائل زیادی روبرو هستند

بریحی گفت: تعاونی های هندیجان مسائل زیادی دارند و برای نظارت بر آن ها با کمبود شدید نیرو روبرو هستیم.

6 مهر 1399

پیام تصویری دکتر مونسان به دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری

دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری عصر روز چهارشنبه 14 مردادماه 99 با پیام تصویری وزیر میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.

3 مهر 1399

خبرنگاران مناقشات آمریکا و اروپا از امنیت تا تجارت، فاصله دو شریک سنتی بیشتر می گردد

تهران-خبرنگاران- روابط آمریکا- اروپا در حالی در دوران دونالد ترامپ دستخوش تغییراتی شده که فرایند موجود نشان می دهد فضای مناسبات دوسوی آتلانتیک با وجود فاصله گیری ترامپ از اروپا، کوشش اروپا برای استقلال بیشتر، تردیدها در خصوص شراکت امنیتی دو طرف و اختلافات...

2 مهر 1399

اعلام اسامی داوران ملاقاتهای هفته بیست وششم لیگ برتر فوتبال و 2 ملاقات معوقه

کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران بازی های معوقه هفته بیست وسوم لیگ برتر فوتبال و دیدارهای هفته بیست وششم این مسابقات را تعیین کرد.

24 شهریور 1399

راهنمای خرید آبگرمکن دیواری؛ نکات نگهداری از آن

خبرنگاران: وقتی فردی تصمیم به خرید آبگرمکن دیواری می گیرد احتمالاً وارد دنیایی می شود که در صورت عدم آشنایی با آن، گیج کننده و عجیب به نظر خواهد رسید. به همین دلیل نیز انتخاب و خرید آبگرمکن دیواری سخت تر شده و یا کاملاً غیرممکن می شود. به همین دلیل هم هست...

21 شهریور 1399

سرپرست جدید دانشگاه آزاد قزوین معرفی گردید

در مراسمی که با حضور رئیس دانشگاه آزاد در واحد قزوین برگزار گردید، محمدرضا خان محمدی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین معرفی گردید.

17 شهریور 1399

هشدار هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران

سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران در نقاط مختلف کشور از امروز تا شنبه (18 تا 21 تیرماه) هشدار داد.

15 شهریور 1399

خبرنگاران 300 میلیارد تومان برای ساخت سیلو تمام مکانیزه در بندرچابهار هزینه می شود

چابهار- خبرنگاران- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: برای ساخت سیلو تمام مکانیزه با تجهیزات در بندرچابهار 300 میلیارد تومان هزینه و در مدت 24 ماه آماده بهره برداری می شود.

14 شهریور 1399
تعداد: (58)