اخبار صنعت

پرداخت 210 میلیاردتومان تسهیلات برای اشتغال مددجویان تهرانی کمیته امداد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران درباره اشتغال ایجاد شده برای مددجویان کمیته امداد استان تهران، توضیحاتی داد.

30 اردیبهشت 1399

تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

به گزارش تجارت نیوزبه نقل از سازمان امور مالیاتی، محمد مسیحی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور و پیامدهای مالی ناشی از آن، اضافه نمود: حمایت های پیش بینی شده دولت برای کاهش اثرات مالی ناشی از شیوع این بیماری، معطوف به بخش های غیردولتی به ویژه بخش...

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پارک جنگلی لتیان تعطیل شد

تهران- خبرنگاران- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، پارک جنگلی لتیان از امروز (یکشنبه) تا سرانجام تعطیلات نوروزی تعطیل خواهد بود.

29 اردیبهشت 1399

یاری 10 میلیارد ریالی یک واحد تولیدی برای مهار کرونا در قزوین

خبرنگاران/قزوین معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: خیرین در این روزها برای خرید اقلام و تجهیزات پزشکی وارد صحنه شدند و مدیر یک شرکت تولیدی در قزوین 10 میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی قزوین اهدا نموده است.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کیفیت هوای پایتخت سالم است

تهران- خبرنگاران- کیفیت هوای پایتخت امروز یکشنبه، از لحاظ غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شاخص لحظه ای 56 در شرایط سالم یا همان قابل قبول است.

27 اردیبهشت 1399

همه کشورها راهبرد ملی تبرید را تدوین کنند

به گزارش خبرنگاران، دبیرکل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی اوزون گفت: نیاز است همه کشورها راهبرد ملی تبرید (National cooling action plan) را تدوین کرده تا بتوانند زنجیره تبرید کارا و پایدار داشته و خدمات پایه ای سلامت مانند واکسیناسیون و غذای سالم را...

20 اردیبهشت 1399

عربستان برای نجات قیمت نفت چه می نماید؟

به گزارش تجارت نیوز، دولت عربستان سعودی روز آدینه یک بسته 120 میلیارد ریالی (32 میلیارد دلاری) برای نجات اقتصاد این کشور از سقوط قیمت نفت و تأثیر منفی شیوع ویروس کرونا، معرفی کرد.

20 اردیبهشت 1399

سقوط بی سابقه قیمت جهانی نفت ، نرخ نفت برنت به هر بشکه 24 دلار رسید

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام برنت هم 14.1 درصد یا 4.07 دلار سقوط کرد و در 24.67 دلار بسته شد. این پایین ترین قیمت این شاخص از 2003 تا کنون است.

18 اردیبهشت 1399

فراخوان گروه جهادی آل طه دانشگاه صنعتی قم برای مقابله با کرونا

دانشجویان جهادی گروه آل طه دانشگاه صنعتی قم به منظور امداد و خدمات رسانی برای پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس فراخوانی منتشر کرد.

9 اردیبهشت 1399

یافتن راه درمان دیابت در پژوهشگاه رویان آغاز شد

رئیس پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی گفت: با ورود پژوهشگاه رویان به موضوع بیماری دیابت در قالب یک مرکز تحقیقاتی، امیدواریم بتوانیم در درمان، فرهنگ و پیشگیری کارهایی را انجام دهیم.

4 اردیبهشت 1399

کارآفرینان واقعی در استان قزوین مورد حمایت قرار می گیرند

به گزارش خبرنگاران، در دهمین روز از دهه مبارک فجر ظهر چهارشنبه در مراسمی با حضور فریدون همتی استاندار قزوین، منوچهر حبیبی معاون عمرانی، بهره برداری از تالار شهر قزوین شروع شد.

30 فروردین 1399

حیله ای خطرناک برای درمان کرونا ، سفیدکننده ها خوراکی نیستند!

از آنجا که موارد بسیاری از ابتلا به ویروس کرونا در اطراف دنیا مشاهده شده است، این شرایط فرصتی را برای فروشندگان تقلبی ایجاد نموده تا بتوانند محلول های خطرناک سفیدکننده خود را به منظور درمان بیماری های مالاریا، سرطان و حتی اوتیسم به فروش برسانند.

29 فروردین 1399

رئیس شورای شهر شیراز: یاری دولتی به شهرداری صفر بوده است

نخستین مرکز تخصصی گردشگری مذهبی بافت تاریخی شیراز در خیابان 9 دی و در جوار حرم مطهر شاهچراغ (ع) افتتاح شد.

29 فروردین 1399