داورزنی: کادر فنی تیم نوجوانان هفته آینده معرفی می شود، تعامل خوبی بین هیئت هرمزگان و اداره کل شکل نگرفت

به گزارش مجله حیات، رئیس فدراسیون والیبال گفت: ما تا یک هفته دیگر، کادر فنی تیم والیبال نوجوانان را معرفی خواهیم کرد.

داورزنی: کادر فنی تیم نوجوانان هفته آینده معرفی می شود، تعامل خوبی بین هیئت هرمزگان و اداره کل شکل نگرفت

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی در مورد جلسه هماهنگی لیگ برتر والیبال که قرار است روز دوشنبه برگزار شود، گفت: ما 3 راهکار به تیم ها ارائه کردیم و موضوع اصلی جلسه روز دوشنبه نیز بررسی راهکارهای شروع مجدد و برگزاری لیگ برتر است. البته ممکن است تغییراتی هم در این بین داده شود.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: قطع زنجیره کرونا، کم کردن تعداد سفرها و حفظ سلامتی بازیکنان، مهمترین اهداف ماست و فکر نمی کنم در این بین، برگزاری مسابقات به صورت رفت و برگشت برای تیم ها مهم باشد. لیگ امسال، منتهی به المپیک است و بسیاری از ملی پوشان ما در لیگ، شاغل هستند. ما باید خروجی مناسب و خوبی از لیگ برتر بگیریم.

داورزنی در مورد انتخاب سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: هنوز برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا قطعی نشده و اگر فدراسیون جهانی روی برگزاری رقابت های قاره ای اصرار داشته باشد باید منتظر اعلام میزبان مسابقات از سوی کنفدراسیون والیبال آسیا ماند. ما تا یک هفته دیگر، کادر فنی تیم والیبال نوجوانان را معرفی خواهیم کرد.

وی در مورد برکناری رئیس هیئت والیبال هرمزگان توسط اداره کل ورزش و جوانان این استان شرح داد: جریان خاصی نبود و جای نگرانی نیست. این مورد از اختیارات مدیر کل استان است و برکناری آقای الهامی، دلیل عدم شایستگی ایشان نیست. به هر حال بعد از چند سال می تواند در یک پست، تغییر و تحول ایجاد شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

رئیس فدراسیون والیبال گفت: مسئولیت ورزش در هر استانی بر عهده اداره کل ورزش و جوانان آن استان است و تعامل با این ادارات برای ما اهمیت زیادی دارد. این تغییر برای ایجاد شرایط بهتر شکل گرفت و ما از آقای الهامی در پست های دیگر استفاده خواهیم کرد ولی تعامل بین هیئت والیبال هرمزگان و اداره کل این استان به خوبی انجام نشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 461

به "داورزنی: کادر فنی تیم نوجوانان هفته آینده معرفی می شود، تعامل خوبی بین هیئت هرمزگان و اداره کل شکل نگرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: کادر فنی تیم نوجوانان هفته آینده معرفی می شود، تعامل خوبی بین هیئت هرمزگان و اداره کل شکل نگرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید