رئیس کمیته استیناف: مظاهری دو پرونده در کمیته استیناف داشت که هر دو به نفع او رای داده شد، هیچ کجا نگفته ام او محروم می شود

به گزارش مجله حیات، با توجه به شکایت باشگاه تراکتور از مظاهری بابت فسخ غیر قانونی کمیته شرایط حکم به قانونی بودن این قرارداد داد و باشگاه تراکتور به این حکم اعتراض کرد و پرونده به کمیته استیناف ارجاع داده شد. ما هم پس از بررسی مدارک حکم به قانونی بودن فسخ قرارداد دادیم.

رئیس کمیته استیناف: مظاهری دو پرونده در کمیته استیناف داشت که هر دو به نفع او رای داده شد، هیچ کجا نگفته ام او محروم می شود

رئیس کمیته استیناف در مورد توضیحات روز گذشته سایت فدراسیون فوتبال در مورد پرونده دروازه بان استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش فارس، روز گذشته سایت فدراسیون در حالی از سوی کمیته استیناف خبر داد که رشید مظاهری پرونده ای در این کمیته ندارد که با اعتراض باشگاه تراکتور به دو رای کمیته شرایط در مورد این بازیکن هر دو پرونده در کمیته استیناف رفته بود.

در این خصوص علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف به خبرنگار ورزشی فارس گفت: متاسفانه چند روز قبل یکی از روزنامه های ورزشی از قول من زده بود که رشید مظاهری به خاطر شکایت تراکتور 4 ماه محروم می شود. من وقتی این خبر را دیدم از مسئولان روابط عمومی فدراسیون خواستم تا این موضوع را تکذیب کنند اما فکر می کنم در توضیحات باید این لحاظ می شد که دو پرونده موجود در مورد مظاهری در کمیته استیناف بررسی شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به شکایت باشگاه تراکتور از مظاهری بابت فسخ غیر قانونی کمیته شرایط حکم به قانونی بودن این قرارداد داد و باشگاه تراکتور به این حکم اعتراض کرد و پرونده به کمیته استیناف ارجاع داده شد. ما هم پس از بررسی مدارک حکم به قانونی بودن فسخ قرارداد دادیم.

صالحی ادامه داد: این پرونده اول بود که بسته شد. اما رشید مظاهری از باشگاه تراکتور برای دریافت مطالباتش که مبلغی بالای 500 میلیون تومان بود از این باشگاه شکایت به کمیته شرایط کرد که این کمیته رای به پرداخت این پول از سوی تراکتور کرد. باشگاه تراکتور باز هم به این رای به کمیته استیناف اعتراض زد و ما هم این پرونده را بررسی کردیم و ما باز هم حکم مشخص شرایط را تایید و اعلام کردیم باشگاه تراکتور باید این مبلغ را به این بازیکن بدهد. البته به نظرم این حکم رسانه ای نشده و به همین دلیل این شائبه ها به وجود آمدهکه هنوز پرونده رشید مظاهری در کمیته استیناف باز است. هیچ مورد دیگری از مظاهری در کمیته استیناف مطرح نیست و هرگز جایی نگفته ام که این بازیکن باید 4 ماه محروم شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 605

به "رئیس کمیته استیناف: مظاهری دو پرونده در کمیته استیناف داشت که هر دو به نفع او رای داده شد، هیچ کجا نگفته ام او محروم می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس کمیته استیناف: مظاهری دو پرونده در کمیته استیناف داشت که هر دو به نفع او رای داده شد، هیچ کجا نگفته ام او محروم می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید