فکری: برای ما بد است سایپا از استقلال امتیاز بگیرد، حسرتی 22 ساله بر دلم مانده است

به گزارش مجله حیات، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال به دشواری کار تیمش در مصاف با سایپا اذعان کرد و گفت آبی پوشان در این بازی به دنبال سه امتیاز خواهند بود.

فکری: برای ما بد است سایپا از استقلال امتیاز بگیرد، حسرتی 22 ساله بر دلم مانده است

به گزارش خبرنگاران، محمود فکری در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: به بازی با سایپا رسیدیم، تیمی که در لیگ سال جاری نشان داده است می تواند از هر تیمی امتیاز بگیرد و به همین دلیل بازی سختی داریم. این تیم تقریباً از همه تیم ها امتیاز گرفته است.

وی اضافه نمود: برنامه بازی ها به شکلی است که فشردگی ما را اذیت می نماید. برای همین بازی، سایپا دو سه روز بیشتر از ما استراحت نموده است. سایپا تیم خوبی است و کار سختی مقابل این تیم داریم و امیدوارم بازیکنان ما شرایط روحی و جسمی خود را حفظ نموده و انگیزه بازی های قبل را داشته باشند و به سایپا احترام بگذارند. امیدوارم بتوانیم سه امتیاز را بگیریم و صدر جدول را حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه در ملاقات با تراکتور تبریز تیمش با سه مهاجم بازی کرد و آیا در بازی فردا نیز با سه مهاجم بازی خواهند کرد، گفت: ما بر اساس داشته های مان ارنج تیم را انتخاب می کنیم. با توجه به اینکه لیگ فشرده است، شاید لازم باشد به بعضی از بازیکنان استراحت بدهیم. باید تا فردا صبر کنیم و ببینیم شرایط چطور می گردد.

فکری درباره صعود مستقیم استقلال به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: هنوز خبر موثق از طرف باشگاه به ما داده نشده است، اما در مجموع خودم حسرت 22 ساله ای دارم که در استادیوم آزادی در دل مان گذاشتند و فینال آسیا را از دست دادیم. در مرحله پلی آف با العین بازی داریم که تیم قابل احترامی است و همواره تیم خوبی بوده است، اما به بالاتر از اینجا فکر می کنیم. اگر به مرحله گروهی صعود نموده باشیم، اتفاق خوبی است و در غیر این صورت باید برنامه ریزی کنیم که به مراحل بعدی برسیم تا آرزویی را که سال ها در دل مان مانده است، محقق کنیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی در خصوص اینکه در صورت صعود استقلال به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا چه برنامه ای در نقل وانتقالات نیم فصل خواهند داشت، گفت: ما از ابتدای فصل جا برای جذب بازیکن داشتیم. مطمئناً یکسری از بازیکنان نیم فصل جدا می شوند و به همین دلیل جای خالی خواهیم داشت و برای ادامه لیگ و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خودمان را تقویت خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره آمار ضعیف سایپا در خط حمله توضیح داد: هیچ تیمی را نمی توان دست کم گرفت. سایپا تیم محترمی است، اما اگر یک امتیاز از استقلال بگیرد، برای ما بد است و کوشش مان را می کنیم تا از این ملاقات سه امتیاز را بگیریم. اگر خط حمله سایپا در آمار ضعیف باشد، مطمئناً آنها دست کم نمی گیریم. حتماً خطوط دیگرش قوی بوده که از حریفانش امتیاز گرفته است. تمام کوشش مان را خواهیم کرد تا در خط دفاعی منسجم تر بازی نموده است و هم در خط حمله قوی تر باشیم تا سه امتیاز را بگیریم.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال راجع به شرایط مصدومان تیمش برای ملاقات فردا گفت: سیداحمد موسوی مصدوم است. آرش رضاوند هم مصدوم بود، اما با تیم تمرین کرد و فکر نکنم مشکل خاصی به آن صورت داشته باشد.

فکری در واکنش به این موضوع که او بهترین مربی استقلال در چند فصل اخیر در بحث نتیجه گیری در آغاز فصل بوده است، گفت: این لطف خدا و کوشش مجموعه تیم مخصوصاً بازیکنان بوده است و جا دارد از تک تک آنها تشکر کنم. از آغاز فصل مسائل زیادی داشتیم، اما با صبوری بازیکنان و خواست آنها صدرنشینی رقم خورد و امیدوارم این فرایند را ادامه دهیم. بارها گفته ام مجموعه استقلال شامل خود استقلال نیست و شامل همه استقلالی ها می گردد. خیلی از سیاست مدارها استقلالی هستند، اما نمی دانم بگویم نجیب هستند یا بی خیال ، چون می گویند تیم کار خودش را می نماید و احتیاج به حمایت ندارد، در صورتی که از همه کسانی که استقلالی هستند می خواهم پای این تیم بایستند تا نتیجه بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در انتها اظهار داشت: راهنمایی استقلال چه به وسیله مدیریت و چه کار فنی سخت است و کار یکی، دو نفر نیست. از آنهایی که در بحث مالی و سیاسی و حتی فنی می توانند یاری نمایند، استقبال خواهیم کرد تا استقلال را به صندلی واقعی اش برسانیم. این موضوع زمانی اتفاق می افتد که همه یکدل و همدل باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 621

به "فکری: برای ما بد است سایپا از استقلال امتیاز بگیرد، حسرتی 22 ساله بر دلم مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: برای ما بد است سایپا از استقلال امتیاز بگیرد، حسرتی 22 ساله بر دلم مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید