شاملی بدون باخت صدرنشین شد، مرحله دوم رقابت ها دی برگزار می گردد

به گزارش مجله حیات، به گزارش خبرنگاران، آخرین روز از دور برگشت شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش بانوان گرامیداشت شهدای سلامت امروز آدینه 14 آذرماه با برگزاری دو ملاقات از گروه دوم در سالن شهید بهشتی مشهد پیگیری شد.

شاملی بدون باخت صدرنشین شد، مرحله دوم رقابت ها دی برگزار می گردد

در شروع مسابقات روز نخست و در چارچوب رقابت تیم های گروه B دو تیم سنگ آهن بافق و شهید شاملی کازرون به مصاف هم رفتند. این مسابقه در سرانجام با فزونی 28 بر 21 تیم شهید شاملی کازرون به سرانجام رسید تا شاگردان خدیجه قانع با کسب سه پیروزی دور برگشت مسابقات را به سرانجام برده با صدر نشینی خود در این گروه این مرحله را پشت سر بگذارند.

نکته جالب توجه درباره ملاقات این دو تیم این بود که خدیجه قانع، زمانی شاگرد ناهید غارسی سرمربی تیم سنگ آهن بافق بود و در واقع این رقابت به نوعی تقابل شاگرد و مربی به شمار می رفت که برنده این تقابل شاگرد بود.

در فاصله ملاقاتهای اول و دوم این روز از مسابقات، از داوران و ناظران و عوامل اجرایی حاضر این دوره از رقابت ها تقدیر به عمل آمد.

در دومین مسابقه امروز دو تیم ذوب آهن اصفهان و تأسیسات دریایی تهران به مصاف هم رفتند تا آخرین مسابقه این رقابت ها و آخرین مسابقه گروه B را برگزار نمایند. تیم ذوب آهن اصفهان در سرانجام این مسابقه مقابل تأسیسات دریایی تهران با نتیجه 23 بر 19 تن به شکست داد.

در سرانجام مرحله برگشت رده بندی تیم ها به این ترتیب اعلام شد:

گروه A:

1- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان 5 بازی و 8 امتیاز، 2- اشتاد سازه مشهد 5 بازی و 8 امتیاز، 3- پرسپولیس بهبهان 5 بازی و 3 امتیاز، 4- کربنات سدیم فیروزآباد 3 بازی و بدون امتیاز

گروه B:

1- شهید شاملی کازرون 6 بازی و 12 امتیاز، 2- تأسیسات دریایی تهران 6 بازی و 5 امتیاز، 3- ذوب آهن اصفهان 6 بازی و 4 امتیاز، 4- سنگ آهن بافق یزد 6 بازی و 3 امتیاز

شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان به مدت یک ماه تعطیل خواهد بود تا تیم ها بتوانند در این مدت شرایط خود را بهبود دهند و برای ادامه لیگ در مرحله بعد آماده شوند. دور اول لیگ در دو بخش رفت و برگشت و با انجام 24 بازی در دو گروه برگزار گردید. طبق اعلام فدراسیون در ادامه لیگ تیم ها به دو گروه تقسیم شده و مجدداً با یکدیگر به صورت متمرکز مسابقه می دهند.

گروه M:

تیم اول گروه اول، تیم دوم گروه دوم، تیم سوم گروه اول، تیم چهارم گروه دوم

گروه N:

تیم اول گروه دوم، تیم دوم گروه اول، تیم سوم گروه دوم، تیم چهارم گروه اول

مسابقات مرحله دوم نیز به صورت گروهی متمرکز در دو دور رفت و برگشت برگزار می گردد تا در نهایت تکلیف تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی معین گردد. دو تیم اول هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می نمایند. دو تیم آخر جدول هم برای معین شدن تکلیف تیم های پنجم تا هشتم در جدول دیگری با هم مسابقه می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 525

به "شاملی بدون باخت صدرنشین شد، مرحله دوم رقابت ها دی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاملی بدون باخت صدرنشین شد، مرحله دوم رقابت ها دی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید