شرایط دورکاری کارمندان تهرانی اعلام شد

به گزارش مجله حیات، تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به اینکه تهران در شرایط قرمز واقع شده است گفت در ادارات با کار ضروری حداکثر تا 50 درصد و ادارات با کار غیر ضرور حداکثر تا 30 درصد می توانند کارمندان را به صورت حضوری به کار بگیرند.

شرایط دورکاری کارمندان تهرانی اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا در مورد فرایند اجرای دورکاری در تهران با توجه به افزایش آمارهای کرونا اظهار کرد: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز از جمله تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت کنند یعنی می توانند حداکثر تا 50 درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند و سایر ادارات هم می توانند حداکثر تا 30 درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند یعنی دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خود را باید انجام دهند.

وی تاکید کرد: در تهران با توجه به اینکه در شرایط قرمز قرار گرفته است، برگزاری جلسات در صورت ضرورت باید حداکثر با 15 نفر تشکیل شود و برگزاری جلسات غیر ضرور و بیش از این تعداد ممنوع است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ادامه داد: اجرای مصوبات ستادملی کرونا لازم الاجراست و بر همین اساس اجرای شرایط شهرهای قرمز به تمامی دستگاه های استان تهران ابلاغ شده و بر اجرای ان نیز نظارت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 741

به "شرایط دورکاری کارمندان تهرانی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط دورکاری کارمندان تهرانی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید