واکنش محمدرضا گرایی به گرفتن لقب مرد یخی

به گزارش مجله حیات، به گزارش خبرنگاران، سایت اتحادیه جهانی کشتی به تازگی در مورد محمدرضا گرایی نوشت: گرایی بدون داشتن مدال جهانی یا المپیک در کارنامه خود وارد سال 2021 شد، این کشتی گیر 25 ساله که به مرد یخی معروف است، تمام معادلات را بهم زد و با کسب مدال طلای المپیک توکیو و جهانی نروژ سال 2021 را به انتها رساند.

واکنش محمدرضا گرایی به گرفتن لقب مرد یخی

به همین دلیل محمدرضا گرایی قهرمان المپیک و مسابقات جهانی نروژ گفت: در سال 2021 تنها فرنگی کاری بودم که هم در المپیک و هم در مسابقات جهانی نروژ شرکت کردم و مدال طلا گرفتم. به همین دلیل اتحادیه جهانی این انتخاب را داشته است. خدا را شاکرم که این نتیجه را کسب کرده و به این مهم دست پیدا کنم.

قهرمان وزن 67 کیلوگرم المپیک توکیو در ادامه گفت: در وزنی که من شرکت کرده بودم یکی از سخت ترین وزن ها بود و 7 قهرمان جهان در آن حضور داشتند. شانس همه قهرمان ها برای گردن آویز طلا زیاد بود اما من به لطف خدا توانستم به این مدال دست پیدا کنم.

گرایی در خصوص توقعات مردم از وی بعد از دریافت این عناوین گفت: مردم از کشتی که ورزش اول کشور است انتظار زیادی دارند که با دعای خیر آنها همیشه مدال آوری داشته باشم. اردوها شروع خواهد شد و من هم نقاط قوت و ضعف خود را بررسی می کنم و برای مسابقات جهانی 2022 و المپیک 2024 به مرز آمادگی کامل خواهم رسید.

وی در پایان در خصوص عنوان مرد یخی که از سوی اتحادیه جهانی کشت به او داده شده، گفت: این لقب را اتحادیه جهانی به صورت رسمی برای من اعلام کرده و شاید به خاطر خونسردی که در چهره ام است به این لقب معروف شده ام. هر جور که مردم صلاح بدانند من هم قبول دارند و هر لقبی که آنها به من بدهند مسئله ای ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 1101

به "واکنش محمدرضا گرایی به گرفتن لقب مرد یخی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش محمدرضا گرایی به گرفتن لقب مرد یخی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید