کارساز نوروزی شد، مسابقه ای برای یافتن ایده های برتر

به گزارش مجله حیات، مسابقه جدید تلویزیون برای یافتن ایده های برتر با نام کارساز از 24 اسفند روی آنتن شبکه مستند می رود.

کارساز نوروزی شد، مسابقه ای برای یافتن ایده های برتر

به گزارش ، کارساز به کارگردانی مشترک احسان عمادی و امین کفاش زاده مستندمسابقه ای است که با موضوع کارآفرینی و کسب وکار های نوآفرین در استودیو نوبین فراوری شده است.

این مسابقه که شرکت نمایندگان آن از بین دانشجویان و کارآفرینان انتخاب شده اند، در اردیبهشت تا تیر ماه سالجاری فراوری شده و ساختاری کاملا متفاوت با برنامه های مشابه پیش از خود دارد.

کارساز مثل دیگر تجربه های تلویزیونی صرفا به ارائه ایده از سوی ایده پردازان یا مالکان کسب وکار خلاصه نمی گردد و پس از دو قسمت ابتدایی با همین موضوع، در قسمت های بعدی هم این ایده ها به مرحله فراوری می رسند و هم توسط داوران مسابقه ارزیابی خواهند شد.

شرکت نمایندگان از بین 20 گروه انتخاب شده اند و 6 گروه منتخب با هدایت مربیان، به شکل متمرکز روی ارائه طرح یا ایده اولیه خود کار می نمایند تا درنهایت از بین آنها سه گروه انتخاب شوند. از این مرحله به بعد، برنامه از فضای استودیویی خارج می گردد و شاهد کوشش شرکت نمایندگان برای به ثمر رسیدن ایده هایشان خواهیم بود.

فرزین فردیس، محسن باستانی و علی اصغر سعدآبادی سه مربی تحصیل نموده، زبده و باتجربه در حوزه کسب وکار های نوآفرین هستند که داوری این مسابقه را برعهده دارند.

کارساز فراوری جدید استودیو نوبین از شنبه 24 اسفند هر شب ساعت 21 در 10 قسمت از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت 9 صبح بازپخش می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 39

به "کارساز نوروزی شد، مسابقه ای برای یافتن ایده های برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارساز نوروزی شد، مسابقه ای برای یافتن ایده های برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید