تکذیب مجدد نقل قولی از واعظی درباره ارز

به گزارش مجله حیات، تهران (پانا) - روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه ای، نشر نقل قولی از محمود واعظی درباره نقش دولت در ایجاد نوسانات ارزی را بی پایه واساس خواند و آن را رد کرد.

تکذیب مجدد نقل قولی از واعظی درباره ارز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری بار دیگر انتشار نقل قول بی پایه و اساس از رئیس دفتر رییس جمهوری مبنی بر نقش دولت در ایجاد نوسانات ارزی را بشدت تکذیب کرد و اصرار مخالفین دولت بر تکرار این دروغ و حتی تحلیل پیرامون آن را تداوم حمله به دولت و تحت تاثیر قراردادن آرامش نسبی بازار دانست.

متن این اطلاعیه به توضیح زیر است:

با وجود نظر صریح ایشان در مصاحبه ها و سخنرانی ها در این خصوص و تکذیب سریع این نقل و قول بی اساس، همچنان عده ای از رسانه های داخلی و خارجی که از آنان بارها در کلام رییس جمهوری با عنوان تبرئه نمایندگان ترامپ و تحریم نمایندگان ملت ایران خوانده شده اند، می کوشند در تداوم سیاست های پیشین خود و به رغم شکست مفتضحانه ترامپ، نقش تروریسم مالی او را پنهان و دولت را در پیشگاه مردم مقصر تلقی نمایند. از رسانه های مخالف نظام در خارج از کشور با توجه به رویه سیاسی آنها توقعی نیست اما مردم از کسانی که ادعای کوشش برای دفاع از حقوق ملت ایران دارند و استکبارستیزی را سرلوحه شعارهایشان قرار داده اند، انتظار ندارد که به دلیل انتخابات 1400 و سرپوش گذاشتن بر خطاهای فاحش همفکرانشان دولت را اینگونه متهم به اخلال در اقتصاد نموده و تحریم و فشار حداکثری آمریکا را تطهیر نمایند.

بی تردید عملکرد عده ای قلیل از این رسانه های جناحی برای آگاهان سیاسی کاملاً قابل درک است که با توجه به عدم موفقیت در فضای سیاسی کشور، کوشش نمایند با پروژه سازی، عملکرد ضعیف کنش های خود را توجیه نمایند. باز هم تاکید می گردد این نقل و قول از رییس دفتر رییس جمهوری با توجه به تبیین دیدگاه های چند باره ایشان درباره اقتصاد و سیاست های مالی کاملاً کذب بوده و پافشاری بر تبلیغ یک موضوع نادرست و نادیده دریافت تکذیبیه ها خلاف اخلاق و مضر برای اقتصاد کشور است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: hayatmag.ir شناسه مطلب: 679

به "تکذیب مجدد نقل قولی از واعظی درباره ارز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب مجدد نقل قولی از واعظی درباره ارز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید