بهداشت دهان و دندان

طرز تهیه کله جوش خوشمزه و عالی

کله جوش یکی از غذا های محلی و سنتی ایرانی است که متعلق به شهر اصفهان و به طور عمده در شهر های خراسان و یزد به سبک و سیاق مختلف طبخ می شود. این غذا را با نام های کالا جوش، دوغ گرمه، قروتی، کال جوش، کشک جوش می شناسند.

19 دی 1399

فواید آب نمک که شما را شگفت زده خواهد نمود

آب نمک محلول آب و نمک طعام است که به خاطر خاصیت میکروب کشی و ضدعفونی کاربرد های بسیاری دارد. از جمله فواید آب نمک نگهداری مواد غذایی، ضدعفونی کردن دهان، کنترل سرماخوردگی و ضدعفونی کردن پوست است.

28 آبان 1399

عجیب ترین حیوانات استرالیا

بدون شک بسیاری از مردم دوست دارند یک کروکودیل را از نزدیک مشاهده نمایند. البته تماشای کوآلا ها و کانگورو ها نیز می تواند بسیار جالب باشد. اما تمام حیوانات نیز دوست داشتنی نیستند، گاهی بعضی از آ ن ها می توانند زندگی را از شما سلب نمایند. اکنون در این مقاله...

25 آبان 1399

اعصاب خود را با این میوه تقویت کنید

باشگاه خبرنگاران/ گیلاس یکی از میوه های محبوب تابستانی در سراسر دنیا است که دارای طبع سرد و تر بوده و حاوی مقداری آب، پروتئین، فیبر، چربی، قند، آهن، کلسیم و گوگرد است.

11 مرداد 1399

خبرنگاران کتاب راهنمای خود مراقبتی ویژه دانش آموزان درالبرزتوزیع شد

کرج -خبرنگاران- معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرزگفت: 13 هزار جلد کتاب راهنمای خود مراقبتی دربین دانش آموزان سفیر سلامت این استان با هدف آگاهی بخشی در خصوص چگونگی مبارزه با ویروس کرونا توزیع شد.

25 اردیبهشت 1399

باید ها و نباید های چهارشنبه آخر سال

امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا با برگزار نکردن هیچ مراسمی در چهارشنبه آخر سال به کادر درمان کمک کنیم.

14 اردیبهشت 1399