اخبار سیاسی

کرونا در اروپا، از درخواست آلمان برای تشکیل ناتوی سلامت اروپایی تا هشدار درباره موج دوم کرونا در انگلیس

در حالی که کارشناسان انگلیسی از لندن درخواست نموده اند که خود را برای وقوع موج دوم کرونا آماده کند، وزیر بهداشت آلمان خواهان تشکیل نوعی ناتوی اروپایی برای مقابله با بحران های سلامت همه گیر مانند کرونا شده است.

15 مرداد 1399

راسک باید به عنوان یکی از قطب های گردشگری سیستان و بلوچستان معرفی شود

فرماندار شهرستان راسک گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در منطقه، شهرستان راسک را باید به عنوان یکی از قطب های گردشگری استان معرفی کرد.

15 مرداد 1399

استاندار خوزستان: آب غیزانیه تا دو هفته دیگر وصل می شود

استاندار خوزستان با اشاره به فرایند تکمیل طرح آبرسانی به غیزانیه گفت: ظرف مدت دو هفته آینده آب غیزانیه و مشرحات وصل خواهد شد.

6 مرداد 1399

حمله ائتلاف متجاوز سعودی به استان مأرب یمن

ائتلاف متجاوز سعودی روز دوشنبه 3 بار استان مأرب یمن را مورد حمله قرار داد.

18 تیر 1399

دستور نخست وزیر عراق برای منع تیراندازی در اعتراضات تحت هر شرایطی

رسانه های عراقی اعلام کردند که نخست وزیر این کشور امروز طی حکمی به دستگاه های امنیتی دستور داده که از تیراندازی در جریان اعتراضات تحت هر شرایطی اجتناب نمایند.

17 تیر 1399

واشنگتن پست: جمهوری خواستار در بحبوحه کرونا، نگران از دست دادن کرسی های خود در سنا هستند

حزب جمهوری خواه آمریکا در میان نگرانی بابت شیوه مدیریت ترامپ در مواجهه با بیماری کرونا دلواپس از دست دادن کرسی های خود در مجلس سنا است.

17 تیر 1399

قطعنامه کانادا علیه ایران وجاهت قانونی ندارد

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن هر گونه استفاده ابزاری و سیاسی از حقوق بشرعلیه کشورهای مستقل گفت: جمهوری اسلامی ایران شکل گیری، تصویب و محتوای چنین قطعنامه هایی را از اساس مردود می داند.

16 تیر 1399

فارس من، زور مافیای کنکور پر زور نبود، حمایت از وزارت بهداشت با تعویق کنکورها

بعضی کاربران فارس من خواهان حمایت از وزیر بهداشت در برابر مافیای کنکور به وسیله تغییر زمان برگزاری آزمون ها شدند که این خواسته به نتیجه رسید و زمان همه آزمون ها تغییر کرد.

14 تیر 1399

رئیس مجلس عراق: چالش های اقتصادی و امنیتی در برابر الکاظمی قرار گرفته است

محمد الحلبوسی، رئیس مجلس عراق به چالش های اقتصادی و امنیتی واقعی که در برابر نخست وزیر مامور تشکیل کابینه عراق وجود دارد، اشاره کرد.

14 تیر 1399

وزیر بهداشت آلمان: حق با ترامپ است

وزیر بهداشت آلمان اظهار کرد، دونالد ترامپ به درستی به لزوم تغییر در سازمان بهداشت جهانی اشاره دارد اما در عین حال از آمریکا خواست این سازمان را فعلا و تا زمان برطرف بحران شیوع کرونا ویروس و آنالیز اعمال اصلاحات در آن ترک نکند.

12 تیر 1399

دستور روحانی برای تشکیل کارگروه آنالیز عوامل گرانی مسکن

در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت به ریاست روحانی رییس جمهوری، موضوع افزایش بهای مسکن و اجاره بها مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

10 تیر 1399

ایران ادعای مسئول امور ونزوئلا در دولت آمریکا را رد کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ادعای مسئول امور ونزوئلا در دولت آمریکا را رد و در راستای زمینه سازی برای اعمال فشار بیشتر از سوی آمریکا بر دولت مادورو و ایجاد اخلال و دخالت در روابط تجاری ایران و ونزوئلا خواند.

8 تیر 1399

کرونا در اروپا، از گشایش تدریجی مرزها تا تداوم اعتراضات ضدمحدودیت ها در آلمان

بسیاری از کشورهای اروپایی گشودن مرزها برای سفر جهانگرد ها را در دستور کار قرار داده اند.

7 تیر 1399

نقش پویش هر دانش آموز، یک سفیر سلامت در تندرستی دانش آموزان

وزیر آموزش و پرورش در پیامی به مناسبت هفته سلامت، گفت: پویش هر دانش آموز یک سفیر سلامت با مشارکت قابل ملاحظه سفیران و مراقبان سلامت، نقش قابل توجهی را در پایبندی به توصیه های بهداشتی و سالم ماندن دانش آموزان ایفا کرد.

6 تیر 1399

خبرنگاران ابتلای 98 نفر از کادر درمان لرستان به کرونا

خرم آباد - خبرنگاران - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تا انتها هفته گذشته 98 نفر از کادر درمان این استان به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

3 تیر 1399

ابراز تاسف اتحادیه اروپا از مخالفت آمریکا با درخواست ایران از صندوق بین المللی پول

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از مخالفت آمریکا با درخواست ایران از صندوق بین المللی پول برای اعطای تسهیلات اقتصادی درمبارزه با ویروس کرونا ابراز تاسف کرد.

2 تیر 1399

کرونا و انتخابات آمریکا؛ آیا ترامپ از پس کرونا برمی آید؟

بحران های سنگین مالی ـ اجتماعی که با شیوع ویروس کرونا جامعه آمریکا را در نوردیده، این روزها سبب شده سایه تکرار سرنوشت کارتر و یک دوره ای شدن ریاست جمهوری بر سر دونالد ترامپ سنگینی کند.

29 خرداد 1399

وزیر بهداشت انگلیس: بازگشت جانسون به دولت به نظر پزشک او بستگی دارد

وزیر بهداشت انگلیس در مصاحبه ای گفت، حال جانسون بسیار بهتر شده است اما بازگشت به اداره کشور به نظر پزشک او بستگی دارد.

29 خرداد 1399

آیا کرونا می تواند مانع راهیابی مجدد ترامپ به کاخ سفید شود؟

به گزارش خبرنگاران، یورو نیوز می نویسد: یکی از اولین پیامدهای سیاسی شیوع بیماری همه گیر کووید 19 در آمریکا تسریع فرایند انتخاب نامزد حزب دموکرات بود. برنی سندرز، سناتور چپگرای ایالت ورمونت که احتمالاً در حالت عادی کارزار خود را تا چند ماه دیگر ادامه می...

29 خرداد 1399

خبرنگاران 70 درصد معلمان آموزش و پرورش استثنایی وارد شبکه شاد شدند

تهران- خبرنگاران- رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: تمام مدیران مدارس ویژه استثنایی با نصب شبکه شاد در این شبکه آموزشی حضور دارند و تا به امروز بیش از 70 درصد معلمان آموزش و پرورش استثنایی نیز وارد شبکه شاد شده اند.

28 خرداد 1399
تعداد: (67)